Małe łazienki wcale nie takie małe

Małe łazienki często wydają się być zmorą i utrapieniem dla ich właścicieli. Nie lada problemem jest zamieszczenie w takiej łazience wszystkich potrzebnych przedmiotów i urządzeń przy jednoczesnym podkreśleniu jej wyglądu estetycznego, wprowadzającego w dobry nastrój przy każdej wizycie w łazience. Małe łazienki często wydają się być zmorą i utrapieniem dla ich właścicieli. Nie lada problemem jest zamieszczenie w takiej łazience wszystkich potrzebnych przedmiotów i urządzeń przy jednoczesnym podkreśleniu jej wyglądu estetycznego, wprowadzającego w dobry nastrój przy każdej wizycie w łazience.Aby małe łazienki spełniały swoją funkcję…

Aby małe łazienki spełniały swoją funkcję tak samo jak te sporo większe, należy wszystko dobrze zaplanować. Warto zastanowić się nad tym, czy wolimy wannę czy prysznic, a następnie wybrać taką opcję, która zajmie w naszej łazience stosunkowo niewiele miejsca. Jeżeli zdecydujemy się na wannę, to powinna to być wanna asymetryczna, z kolei przy wyborze kabiny prysznicowej powinniśmy zwrócić uwagę na to, by była przezroczysta.

Małe łazienki wcale nie takie małe – galeria

Małe łazienki wcale nie muszą być dla nas problemem, wystarczy że na wstępie wszystko zaplanujemy. Aby małe łazienki sprawiały wrażenie większych często stosuje się sztuczki optycznego powiększania. Używanie w łazience jasnych kolorów sprawia, że wydaje się być ona większa i nie zwracamy tak naprawdę uwagi na to, jaka jest w rzeczywistości. Również odpowiednie umieszczenie luster spowoduje, że łazienka będzie wydawała się większa i nie będzie przytłaczała nas swoją ciasnotą.

Comments (1)
  1. warszawiak

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś