1. 18 kwi

  Czartoryscy nie mogli wywieźć Damy z Łasiczką z PL, żeby ją sprzedać, bo nie dostaliby zgody na wywóz obrazu. Sprzedali ją więc w PL i wywieźli pieniądze. Cała reszta to dym robiony przez rząd, który totalnie dał ciała. No, ale to pół miliarda publiczne, czyli niczyje.

 2. Spotkałam dzisiaj Panią,poprosiła o modlitwę w intencji córki,która będzie rodzić 2 dziecko.Będąc w ciąży z 1dzieckiem zdiagnozowano u niej białaczkę.Lekarz zasugerował aborcje,twierdząc,że dziecko urodzi sie chore.Dzielna mama urodziła zdrowego,pięknego synka i wygrała z rakiem.

 3. Przypadek? Zawsze wiedziałem że omici są z innej planety

 4. [INFO] Suga został oficjalnym członkiem Koreańskiego Stowarzyszenia Praw Autorskich i jest drugi na liście, co jest dużym zaszczytem. Członkowie zostają wybrani na podstawie ich największych zarobków z ostatnich trzech lat i dodanych opłat za prawa autorskie. cr.

 5. nie żeby być Tą osobą ale on tu wygląda jak na tych snapach z serii „i showed you my dick pls respond”

  Pokaż ten wątek
 6. Myślałam, że woda ZAWSZE wrze w 100°C Ale niee przecież Mt. Everest szybki bil. Spytacie a niby po co byłyby te wykresy. No to jak powiem, że myślałam że to kurwa jakieś podchwytliwe zeby nas sprawdzić czy wiemy z podstawówki, że woda ZAWSZE wrze w 100°C

  Pokaż ten wątek
 7. 300 miliardów złotych otrzymała Polska z budżetu UE w latach 2008 - 2015. W tym czasie rząd PO/PSL stracił 380 miliardów z VAT!

 8. K. Brejza z 10 kwietnia 2018. O potencjalnych 'słupach' JK i uwłaszczeniu się na majątku narodowym.

 9. I to również są (fot. Mosquidron - foto i video z lotu komara)

 10. No to ciekawe który z nas dłużej tak wytrzyma....

 11. Dzisiejsze oświadczenie GIF w sprawie gangu przebierańców to jest jakaś kpina. Jak można zgrywac naiwniaka i przekonywać ze żadnych istotnych materialow przebierancom nie przekazywano? To po co były te kontakty z rzekomymi funkcjonariuszami? Rozmawiano tylko o kobietach i whisky?