1. co z tego że już podobne robiłam

  Pokaż ten wątek
 2. 16 wrz

  Niejeden człowiek, naruszający bezmyślnie przepisy, mógłby nauczyć się - jak dbać o swoje bezpieczeństwo i przy okazji zachowywać się w sposób godny naśladowania👍🏻 Bierzcie dobry przykład z kaczuszek😊

 3. .Germund Hesslow, neurofizjolog z Lund (Szwecja) został oskarżony o twierdzenie, że "Różnice między kobietami, a mężczyznami są podyktowane biologiczne" - co jest "sprzeczne ze szwedzką bazą wartości". Wartości sprzeczne z faktami? Tym gorzej dla faktów!

 4. Ma ktoś screnny tego artykułu z WP? Bo karuzela dobra podobno a już zablokowany 😁😁😁

  Pokaż ten wątek
 5. Premier i rząd tak bardzo są zajęci kampanią wyborczą przed , że nie mogą sobie poradzić z przygotowaniem i publikacją rozprządzeń, określających wymagania jakościowe dla importowanego z Rosji węgla. Zimą czeka nas kolejny !!

 6. No i skończone. Historia mi się podobała, chociaż zabrakło mocnego uderzenia na sam koniec. No i to pierwszy TR z tej nowej serii, którego po prostu nie chce mi się kończyć na 100%. Lara jak zawsze <3 i mam cichą nadzieję, że dostanie swoje The Thief's End.

 7. 20-letni Polak o imieniu Krystian został wczoraj zadźgany w Neumünster. Policja poszukuje ok. 30-letniego sprawcy o wyglądzie południowym. Tak w języku policyjnym zazwyczaj określa się osoby pochodzenia arabskiego lub z Magrebu

 8. Z miliona wywiezionych obywateli polskich około 250 tysięcy zmarlo z wycieńczenia , głodu i chorób. Czesc z nich zostało zamordowanych przez oprawcow NKWD !

  Pokaż ten wątek
 9. Czuje dziwną satysfakcję jak oglądam random dance i moją synchronizację z jakąś laską podczas IDOL przed Music Bankiem xdd

  Pokaż ten wątek
 10. kolejna noc z rzędu która przerycze uwu

 11. Jutro zaczynam swój największy projekt na Youtube dotychczas - z udziałem Youtube. Więc jak widać trwa przygotowanie. xD Nie mogłem sobie odmówić kufla pysznego Ale... Trzymajcie kciuki!