1. „Nie odkładajcie na później piosenek, egzaminów, dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na później miłości.”

 2. 13 paź

  Uwaga żarcik polityczny Wchodzi facet do baru i krzyczy: "Stawiam wszystkim kolejkę na wasz koszt!" Wszyscy w barze wstają ze łzami w oczach, zaczynają klaskać i skandować JAROSŁAW! JAROSŁAW!

 3. Dzień dobry wszystkim🍁i miłego owocnego w uśmiech dnia życzę😀🍂🦔🌿

 4. zycze wszystkim milego dnia!!! usmiechajcie sie i pamietajcie ze ja was wszystkich bez wyjatku kocham :(((((

 5. Umyka nam wszystkim fakt,że Czerwińska uciekła z rządu bo nie chciała firmować budżetu po obietnicach JK. Tego zadania podjął się Banaś, którego wiarygność dopiero teraz możemy ocenić. Nadal wierzycie,że mamy zrównoważony budżet i deficyt pod kontrolą?

 6. Zboczeńców zachęcam do wyjazdu do Afryki, Korei Płd., Wietnamu czy Chin i tam promowania waszej chorej psychoideologii! Dziwnym trafem skurwienie obyczajów promowane jest przede wszystkim wśród Białych! Jedźcie na przedmieścia Detroit promować LGBT wśród gangów Czarnych😏

 7. Dzień dobry wszystkim. nr 1 :)

 8. Święto Św. Łukasza, Ewangelisty „O towarzyszu i świadku naoczny Wielkości Pawła i jej naśladowco, Dopomóż serce rozpalić miłością Chrystusa Pama”. Życzę wszystkim dobrego piątku. Niech Wam Pan Bóg błogosławi 🙏🙏🙏

  Pokaż ten wątek
 9. 16 paź

  to jest piękne, że codziennie mijamy różnych ludzi, z różnymi historiami i różnymi osobowościami, którzy dla nas są zwykłymi przechodniami, jednymi z tysiąca mijanych każdego dnia, a dla kogoś innego ta osobą może być wszystkim, bratem, przyjacielem, partnerem. jakby... wow.

 10. 13 paź

  Jeśli zabronią mówić o seksie w szkołach to osobiście stworzę grupę, stowarzyszenie, które będzie edukować WSZYSTKICH o zbliżeniach, intymności, wszystkim co wszyscy powinni wiedzieć. będę głosić to pod hasłem SZTUKA KOCHANIA I nikt nie zdoła mnie zatrzymać. Więc, kto ze mną?

 11. Wstrząsające zdjęcia z ostrzału kurdyjskiego Tall Tamr przez protureckie bojówki Syryjskiej Armii Narodowej. Cierpią przede wszystkim cywile, kobiety i dzieci. Gehenna cywilów rozpoczęła się po wycofaniu się wojsk amerykańskich - wątpliwe sojusze.

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
  Pokaż ten wątek