Małe łazienki – duży problem.

Urządzenie małej łazienki, w taki sposób, by stała się ona jak najbardziej funkcjonalnym pomieszczeniem, to zadanie wymagające sporej dawki wyobraźni. Bardzo ważnym elementem aranżacji małej łazienki jest dobór odpowiednich mebli. Małe łazienki to problem, który dotyczy głównie właścicieli mieszkań w blokach starej daty.


płyn do prania

Foto: pixabay.com

Nowoczesne budownictwo zlikwidowało ten problem, dając na…

Nowoczesne budownictwo zlikwidowało ten problem, dając na przykład swoim lokatorom dwa oddzielne pomieszczenia: łazienkę oraz WC, względnie duże pomieszczenia łazienkowe. Właściciele starych pomieszczeń mieszkalnych w blokach, które zostały wyposażone w małe łazienki mają zazwyczaj problem, odpowiedniego urządzenia takiego wnętrza. Największą rolę odgrywają w tym przypadku, właściwie dobrane meble. Najlepszym rozwiązaniem są tu wszelkiego rodzaju wieszane szafki.

płyn do prania

Foto: pixabay.com

Dzięki temu można uzyskać przestrzeń, odpowiednią do dalszego zagospodarowania wnętrza. Małe łazienki można też wyposażyć w meble narożnikowe, co również pozwala dać nieco więcej wolnej przestrzeni. W pomieszczeniach typu małe łazienki, świetnie też spiszą się różnego rodzaju meble z suwanymi drzwiami. Dobrze jest także wykorzystać w tym celu niektóre wnęki, które pojawiają się na przykład pod umywalką czy wanną.

Wówczas, można tam ukryć na przykład proszek do prania czy inne chemikalia. Te zabudowane wnęki, także spowodują powiększenie przestrzeni w tym pomieszczeniu. Świetną propozycją urządzenia małej łazienki jest również wyposażenie jej w kabinę prysznicową z brodzikiem i wygodnym siedziskiem. Dzięki temu, można jednocześnie pozbyć się problemu wyboru właściwego rozmiaru wanny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś