1. Halo, szefie, szef mnie słyszy? - melduj! Mówi suseł Karramba. To co robimy?? Zostawiamy te lotnisko w Radomiu czy na tor do F1 przerabiamy??

 2. Wtorek, środa, czwartek w Kurierze: ➡️Pokrętna historia Spasa Delewa, trzy razy zrywał umowy z klubami. ➡️Potężne kluby z Premier League polują na coraz młodszych portowców. ➡️Pogoń od 1,5 roku zmieniła się w 90 procentach, od 10 miesięcy w 63 procentach.

 3. Budowanie potencjału administracyjnego w zarządzaniu rozpoczyna się w .ie! Urząd Marszłakowski z Woj. Lubelskiego jako jedyny zakwalifikował się do pilotowego programu koordynowanego przez KE oraz OECD.

 4. Pamiętam rozmowę mojej Prababci (rocznik grubo przedwojenny) z moją siostrą. - Babcia: Ale przystojny kawaler do ciebie przyszedł w odwiedziny. Siostra: Babciu, jaki on przystojny, co Babcia mówi! Ma wielki nos i zezuje. Babcia: Przecież jest wysoki, a wysoki to przystojny. 😂

 5. W tym roku w czasie ćwiczenia Anakonda-18 będzie ćwiczenie na Drogowym Odcinku Lotniskowym Wielbark (bez lądowania samolotów).

 6. Wszystkie biegi turnieju w klasie 250 ccm, który w niedzielę odbył się w Zielonej Górze ->

 7. ale potem moja ciocia poszła w jeszcze inne miejsce i tam już zostałam, bo byłam na samym środku przy konsoli, więc super ogólnie

  Pokaż ten wątek
 8. moja grzywka jest już przydługa, ale jej nie zetnę, bo w ogóle przestanie się układać

  Pokaż ten wątek
 9. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, dlaczego w Brygadzie Litewsko-Polsko-Ukraińskiej propagowany jest banderyzm? Na oficjalnym profilu FB Brygady jest nagranie z banderowskim zawołaniem na końcu.

 10. Hej po odmowie przyjęcia medalu z waści rąk przez dr Andrzeja Kompę postanowiłem pomóc. Podaje namiary na miejsce w którym są Polacy którzy na pewno nie odmówią

 11. Lepiej jest napisać, że nic nie jest przesądzone. Bo nie jest. Patryk Jaki nadal może wygrać z Trzaskowskim. Wybory w niedzielę . Pokora jeszcze nikomu nie zaszkodziła.