1. 18 kwi

  Czartoryscy nie mogli wywieźć Damy z Łasiczką z PL, żeby ją sprzedać, bo nie dostaliby zgody na wywóz obrazu. Sprzedali ją więc w PL i wywieźli pieniądze. Cała reszta to dym robiony przez rząd, który totalnie dał ciała. No, ale to pół miliarda publiczne, czyli niczyje.

 2. ARKADIUSZ MILIK!!! 🔥🔥🔥 Polak 🇵🇱 strzelił gola na 3:2 w meczu SSC Napoli v Udinese Calcio. Brawo ! 👏 🇮🇹

 3. Video | Liam wspomniał o Lou w wywiadzie

  Pokaż ten wątek
 4. Najważniejsza jest wiara w siebie☺️

 5. Jeszcze raz, żeby odsiać trochę idiotów. Pani, która śmiga motorówką po Chorwacji i na nartach w Austrii, najgłośniej drze buzię w sejmie, że nie stać jej na rehabilitację dziecka. Wniosek? Łże i robi polityczny cyrk. Problem zasiłków dla niepełnosprawnych, to oddzielna kwestia.

 6. Jezu taki chłopak ode mnie nie przenosił po kolei odpowiedzi na kartę i zostało te 5 minut "na przenoszenie odpowiedzi" a on jeszcze robił zadania i nie przeniósł odpowiedzi na kartę i potem płakał w łazience

  Pokaż ten wątek
 7. Premier złożył wieńce w Krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów na Grobie Pary Prezydenckiej oraz pod sarkofagiem Marszałka J. Piłsudskiego w .

 8. Dzisiejsze oświadczenie GIF w sprawie gangu przebierańców to jest jakaś kpina. Jak można zgrywac naiwniaka i przekonywać ze żadnych istotnych materialow przebierancom nie przekazywano? To po co były te kontakty z rzekomymi funkcjonariuszami? Rozmawiano tylko o kobietach i whisky?

 9. A to Pan Josef Krämer...starosta krakowski Josef Krämer...razem ze swoim mentorem Otto von Wächterem "budowali" Niemiecki Kraków...mordując Polaków i Żydów.Po wojnie adwokat w Köln 😃.Na Wiki ani słowa o nim ! Pozdrowienia dla Pani Doktor 😊.

 10. Piękne ujęcie ratusza w Zamościu w wieczornej scenerii. Polska jest najpiękniejsza! Fot. Paweł Romaniuk Roman

 11. Ej bo ktoś tu kiedyś wstawiał jak ładnie można zacząć i zakończyć emaila, macie coś podobnego? Zdjęcie w sensie