1. Mam nadzieję, że MSZ przygotowuje stanowczą reakcję, a PFN już szuka kancelarii w USA. Btw. MKiDN podpisywał porozumienie z Dentons, że będzie na świecie w takich sprawach pro bono wspierać Polskę. Ta grafika to dekady bierności elit III RP. Moje pokolenie bierne nie będzie.

 2. Dziennikarz z Gdańska, red. Łukasz , pokazując legitymację dziennikarską publicznej telewizji, miał grozić skuwającym go w kajdanki mundurowym i pracownikom PKP IC zwolnieniem z pracy. Policja: Był nietrzeźwy, wulgarny i agresywny.

 3. pamietajcie zeby dac hoseokowi duzo milosci i wsparcia gdy wyjdzie hixtape bo on cholernie ciezko nad nim pracowal i wlozyl w niego cale swoje serce

 4. Tak wygląda osobnik autor grafiki profanujacej POLSKIE BARWY NARODOWE w jednej z zagranicznych gazet

 5. Pokoju i radości w 💗 na cały dzień.

 6. Gdyby zawieszano posłów PO za antysemityzm ten pan byłby pierwszą osobą na wylocie za dzielenie Żydów na lepszych i gorszych w stylu marca 68 (jego koleżanka Katarasińska go tego nauczyła?). Niestety w PO nie zawiesza się za antysemityzm

 7. To jest dowód na to, że działalność senatora Klicha w PO nie przynosi żadnych skutków. Jak to komentować używając słów parlamentarnych no jak ?

 8. Jeszcze trochę zostało do zebrania. Powolutku idzie, maluszek jest taki biedny:( proszę ,przelew,każdy gest na wagę jego życia!! . . . . . . .

 9. 21 lut

  "Dobra zmiana" doprowadziła do sytuacji, w której na świecie zaczyna się postrzegać Polaków jako antysemitów, ksenofobów i nieodpowiedzialnych głupców. Najwyższy czas, by wszyscy przyzwoici ludzie odcięli się od tego pisanego cyrylicą scenariusza. Państwo PiS to nie cała Polska.

 10. Z okazji ludzie w Kaliszu Pomorskim wychodzą na ulice

 11. no i koniec szkalowania w internecie

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
  Pokaż ten wątek