Dwa w jednym

W większości domu, które odwiedzamy, mamy możliwość zobaczyć, że wanny są przeważnie od razu z prysznicem. Jest to głównie kwestia gustu, ale również taka wanna z prysznicem jest bardzo praktyczna. Mamy bowiem możliwość wybrania, jak w danej chwili będziemy chcieli się odświeżyć. Kiedy remontujemy nasza łazienką, a mamy spore do tego pomieszczenie, dobrym pomysłem będzie wanna z prysznicem.W każdym momencie będziemy mogli postanowić czy…

W każdym momencie będziemy mogli postanowić czy chcemy wziąć relaksująca kąpiel, czy tez jedynie odświeżyć się pod prysznicem. Taka wanna z prysznicem może mieć również wiele zastosowań. Możemy namoczyć w wannie pranie, a prysznicem umyć sobie głowę bez konieczności kąpieli. Często również już w sklepach możemy na wystawach zobaczyć, że prezentowana jest wanna z prysznicem. Najczęściej bowiem wybierana jest taka opcja, a rzadko kiedy ktoś kupuje wannę bez prysznica.

Dwa w jednym – galeria

Dodatkowo, taka wanna z prysznicem może być wyposażona w metalowy uchwyt, który jest przymocowany do ściany, jak również w kotarę, dzięki czemu spełnia ona funkcję nie tylko wanny, ale również i kabiny prysznicowej. Ma to dość spore znaczenie, kiedy dom zamieszkuje liczna rodzina i nie zawsze jest czas na długie, relaksujące kąpiele, gdyż często do łazienki tworzy się duża kolejka.

Comments (1)
  1. przystojny35

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś