1. Sędzia Irena Kamińska‼ "Będę szczera, pragnę zemsty na tej władzy" To jest kurwa sędzia? Usunąć tego obrzydliwego babona z zawodu!! Tej babie po prostu kompletnie odjebało, a w dodatku łamie prawo odgrażając się WON!!

 2. Zgadzam się z opiniami że to nie był przypadkowy atak. To był mord przemyślany przygotowany ciosy precyzyjne i wytrenowane. Wątpię żeby Stefan W. przeżył powyżej 2 lat. Zapewne popełni samobójstwo w więzieniu lub zakładzie lub ulegnie wypadkowi.

 3. 14 sty

  Dlaczego my się tak nienawidzimy? Teraz będzie sztuczny smutek i potem znowu każdy w swoją stronę. Boże Drogi.

 4. hej nie ignorujecie mnie

  Pokaż ten wątek
 5. w takiej postaci jakiej jest MUSI być dla dobra wszystkich. Dopóki jest jaki jest, TVP musi kontrować. Tylko w ten sposób możliwa jest równowaga, a nie MONOLOG jak przez całą 3RP. To dzięki TVP/TVN Polsat może dziś się "środkować". Równowaga musi być.

 6. nie chce mi sie tweetowac troche

 7. Znam Jurka na tyle, że On rozpoznaje mnie na ulicy. Blisko znam ludzi, którzy na codzień z Nim pracują. Od nich wiem, że Jurek postarzał się o 10 lat w ciągu ostatniej doby... ❤

 8. Mamy 15.01.2019 godzine 21:41 i dokladnie teraz postanowilam ze ateezki oficjalnie zostaja moim 3 ubandem 🎊 dam im duzo milosci bo w tak krotkim czasie stali sie dla mnie naprawde bardzo wazni😇 tak z innej beczki to kocham to zdjecie papa!!

 9. już nie tak smiesznie

  Pokaż ten wątek
 10. Na dwa gole gości, gospodarze odpowiedzieli.. dwoma golami! Startująca za sekundę druga połowa zapowiada się więc bardzo ciekawie! 🤩 i oglądaj na żywo! 🔴