1. Wielki i wzruszający moment! 😢😢😢 Gianluigi Buffon schodzi z boiska. To był ostatni mecz legendarnego bramkarza w barwach Juventusu FC. SZACUNEK! 👌

 2. Opozycja się nie zjawiła,poza Kukiz 15. Demonstracja ,która tylko buduje Rachonia-wszyscy przypomną jego niewygodne pyt.sprzed tygodnia....

 3. Karczewski straszy „epidemiologiczną sytuacją” w związku z protestem w Sejmie. A może by tak, wzorem kumpla po fachu z Sejmu, odszczurzyć i odgrzybić? To jest język tej ideologii, która w cywilizowanym świecie jest potępiana od końca II wojny światowej.

 4. [VIDEO] The Zach Sang Show P: Jak zdefiniujesz miłość w swoim życiu? JH: Miłość jest nadzieją. JM: Miłość jest wszystkim JK: Nie wiem tego .. Nie wiem dobrze. .. jak zdefiniować miłość ... RM: Dla mnie, To jest naprawdę interesująca rzecz pomiędzy j. koreańskim i angielskim.

  Pokaż ten wątek
 5. W awanturze o Rachonia nie dziwi mnie PO. Dziwi mnie jednak cały legion tych, którzy cały czas wycierali sobie buzie wielkimi sloganami- a dziś, gdy politycy PO chcą wywalić dziennikarza z pracy za podanie prawdy- siedzą cicho. Np. Panie Rzeczniku Bodnar- kiedy wystąpienie?

 6. Nie pamiętam, by zwoływała wtedy konferencje prasowe w obronie wolności słowa. Ale może Halicki pamięta?

 7. 18.05.2018 Duda spotkał się z gubernatorem Illinois i burmistrzem Chicago. Ponieważ w krajowej prasie nic nie ma,więc sprawdziłem dzienniki chicagowskie z 19 i 20 maja: Chicago Tribune Post-Tribune The Courier-News Naperville Sun The Beacon-News Daily Southtown Żadnej wzmianki!

 8. Doskonałość kształtu, technologia przyszłości, tradycyjne przywiązanie do piękna. Tak zaprezentowało się podczas 2018.

 9. "Przychodzi w życiu taki czas, kiedy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą. Otaczasz się ludźmi, z którymi się śmiejesz. Życie jest krótkie, przeżyj je szczęśliwie. Żyć to prezent, zaś być szczęśliwym to Twój wybór."

 10. gdzie poradnik jak nie ubnąć każdego kuloodpornego skauta?

 11. Ok ale nasza prowadząca użyła na koreańskim tego zdjęcia i nie mogłam się nie zaśmiać

  Pokaż ten wątek