Zawór spustowy – oszczędnośc wody

W dzisiejszych czasach często musimy poszukiwać możliwości zaoszczędzenia na stałych wydatkach. Duże koszty generuje zużycie wody, dlatego warto zastanowić się, jak można je obniżyć, jednocześnie nie odczuwając ograniczeń w życiu codziennym. Dobrym pomysłem jest zawór spustowy, który umożliwi nam kontrolę nad wodą spłukiwaną w WC. Obecnie większość misek ustepowych wyposażona jest w systemy umożliwiające oszczędzanie wody.Zawór spustowy – oszczędnośc wody – galeria

Może to być funkcja stop lub dwa przyciski – do oszczędnego i obfitego spłukiwania. Jeśli jednak posiadamy WC w starszym typie, nie musimy kupować nowego urządzenia. Wystarczy, że zainwestujemy w zawór spustowy. Dostępne na rynku urządzenia są na tyle uniwersalne, że pasują do większości spłuczek. Ich działanie jest analogiczne do oszczędnych systemów spłukiwania. Zawór spustowy możemy kupic w wersji dual( z dwoma przyciskami – spłukujemy 3 lub 6l wody )lub w opcji stop( możemy zatrzymać spuszczanie wody w dowolnym momencie ).

Dzięki takiemu rozwiązaniu, będziemy mogli…

Dzięki takiemu rozwiązaniu, będziemy mogli zaoszczędzić znaczną ilość wody, co korzystnie odbije się na naszych rachunkach. Zawór spustowy renomowanej firmy kupimy już za kilkadziesiąt złotych, jest to więc bardzo opłacalna inwestycja. Zawory dostępne są oczywiście w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu dobierzemy model pasujący do miski.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś