1. Papierowy czołg jadący za żołnierzami zmieniającymi się na warcie przy Grobie Nieznanego Żołnierza - to jest nie tylko żenujący obrazek, ale przede wszystkim brak szacunku dla munduru, dla noszących go teraz i w przeszłości polskich żołnierzy.

 2. 📢Wszystkim Polkom i Polakom składam życzenia: Wielkiej i wspaniałej Polski - naszej Ojczyzny, w tym szczególnym dniu: dniu 🇵🇱🇵🇱Narodowego Święta Niepodległości🇵🇱🇵🇱

 3. 6 lis

  Dziękuję wszystkim, którzy rozumieją moją decyzję, przepraszam wszystkich nią zawiedzionych. Mnie też jest trochę smutno, ale od emocji i własnej ambicji ważniejsze są odpowiedzialność i uczciwa ocena sytuacji.

 4. 101. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości 🇵🇱 W tym dniu składamy podziękowania wszystkim weteranom walk o niepodległość na ręce najstarszego żyjącego Powstańca Warszawskiego - Pułkownika Kazimierza Klimczaka, który urodził się jeszcze przed wybuchem I wojny światowej.

 5. Z okazji nowego poniedziałku, oraz 101 rocznicy odzyskania niepodległości, w nadchodzącym tygodniu wszystkiego najlepszego życzę wszystkim prawdziwym prawym Polkom i Polakom.

 6. Miłego dnia wszystkim! Dbajcie o siebie i pamiętajcie o uśmiechu!

 7. Zycze Wszystkim spokojnego Swieta Niepodleglosci. 🇵🇱

 8. Jeszcze Polska nie zginela kiedy my zyjemy! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱💪 Radosnego swietowania wszystkim zycze 🇵🇱❤️

 9. 9 lis

  ja mówiąc ja widząc wszystkim ze sprawdzian nie musze się uczyć bo wszystko umiem

 10. Dzień dobry w poniedziałek. Pięknego dnia życzę wszystkim. Good morning. I wish you all a beautiful Monday. 💛💛💛☕☕💛💛☕☕💛💛💛

 11. Jak co roku warto przypomnieć jedyną właściwą postawę :) Wszystkim Polakom wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta :)