Za potrzebą w miejskiej toalecie.

Chyba każdy z nas, choć raz był zmuszony skorzystać z miejsca jakim są toalety publiczne. Stan sanitarny jaki można zastać obecnie nie podlega dyskusji, jak to miało miejsce kilka i kilkanaście lat temu. Toalety publiczne już nie straszą od wejścia swoim obskurnym wyglądem. Obecnie są to częściej prywatne działalności niżeli państwowe.Galeria

Właściciele dbają, by klienci nie musieli czuć dyskomfortu załatwiając swoją potrzebę. Dawniej odór z toalet miejskich czuć było już przed wejściem. Dziś toalety publiczne, to czyste i pachnące pomieszczenia. Ściany świecą czystością, w kabinach na pewno nie natkniemy się na niespodzianki, typu niedziałającej spłuczki, czy brudnego sedesu. Miło jest także, kiedy już nie musimy prosić pani klozetowej o kawałek papieru, który z musu odmierza na trzy piętnasto – centymetrowe kawałki. Toalety publiczne zmieniły również system higieny przy umywalni.

Ociekający bakteriami ręcznik, używany przez dziesiątki,…

Ociekający bakteriami ręcznik, używany przez dziesiątki, lub setki osób dziennie został wymieniony na elektryczne suszarki do rąk. Decyzja wyeliminowania kostek mydła( czasami w siatkach przypominających rajstopy ), a zastąpienia ich dozownikami z mydłem w płynie, to następny krok do cywilizacji. Obecnie każdy może wejść i załatwić swoją potrzebę, bez konieczności zastygnięcia na ten czas w bezdechu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś