Wanienki dla dzieci

Każda pociecha codziennie powinna być kąpana. Ze starszymi dziećmi nie ma problemu, gdyż mogą kąpać się w domowej wannie lub brodziku. Jednak dla noworodków i niemowlaków przeznaczone są inne wanny, dzięki którym będą mogły czuć się bezpiecznie i skupić się na nowym doznaniu nowego świata. Sklepy z akcesoriami dla dzieci oferują nam różnego rodzaju wanny, które możemy dopasować do naszego malucha, naszych potrzeb jak i naszego mieszkania.


instalacja gazowa w samochodzie

Foto: pixabay.com

Mamy bowiem wanienki w różnych…

Mamy bowiem wanienki w różnych rozmiarach, kolorach, a do nich również odpowiednie akcesoria, jak na przykład stojaki. Wszystkie wanny są bezpieczne i specjalnie przeznaczone dla tak małego ciałka, jakie posiadają noworodki czy też niemowlaki. Możemy z tego względu dostać wanny specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu nie musimy stale podtrzymywać naszego bobasa i skupić się na jego pielęgnacji. Do wyboru mamy najczęściej wanienki plastikowe, które są miękkie, dzięki czemu nawet uderzenie się dziecka o jej brzegi nie przyczyni się do dużego urazu.

instalacja gazowa w samochodzie

Foto: pixabay.com

Ostatnimi czasy mamy również na rynku wanny plastikowe, przezroczyste, ale składane. Są one przeważnie wykorzystywane na różnego rodzaju wyjazdy, gdyż są małe, łatwo je złożyć, dzięki czemu nie zawierają zbyt dużo miejsca i bez problemu możemy umieścić je w samochodzie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś