1. Niewyjaśnione zjawisko jak chanyeol zmiescil sie do tej szafki

  Pokaż ten wątek
 2. Jest Państwa już 15 000. Za obserwację, każdemu z Was jestem niezwykle zobowiązany. Dziękuję wszystkim czytającym. Fajnie, że ze mną jesteście. ❤️

 3. pierwszą moją myślą po zobaczeniu tego było to w jaki sposob chanyeol wszedł i zmieścił się do tej szafki

 4. Wszystkim zachwyconym Szumowskim przypominam, że to on jest bezpośrednio odpowiedzialny za bajzel w szpitalach, za braki ochronnego sprzętu, za bagatelizowanie zagrożenia, za stan służby zdrowia. To typowy polityk PiS. Tyle, że z podkrążonymi oczami.

 5. Zboczency z w tym roku "przylizali łapę" i nie przemaszerowali przez Koszalin. W akcie desperacji zorganizowali "internetowy przemarsz". Zamiast pomagać chorym ludziom zajmują się promocją pedofilii i swoich lewicowych postulatów. Po wszystkim skończy się ta błazenada.

 6. Jak tak proszą o testy dla wszystkich, to zrobić testy na koronawirusa wszystkim pracownikom TVN i GW jak będzie chociaż jeden pozytywny, zamknąć redakcje na czerskiej i na wiertniczej i zaplombować do odwołania.

 7. Hymn : Bella Ciao Hymn dla nas, bo liczyliśmy ze wszystkim uda się przeżyć:

 8. 3 kwi

  Tyle powiem Dobranoc wszystkim miłej nocki może i jesteśmy pojebani i nabieramy się na wszystko ale i tak jesteśmy najlepszym fandomem i pamiętajcie chill nic nie wiadomo na 100% wiec spokojnie tak

 9. 3 kwi

  we wszystkim niekomfortowych sytuacjach mój mózg jest jak ZAŻARTUJ!!!!!! ZAŻARTUJ!!!!!!!!!

  Pokaż ten wątek
 10. 900 tysięcy obserwujących. Dziękuję wszystkim, wszystkich serdecznie pozdrawiam.

 11. Moi drodzy, życzę wszystkim pięknego niedzielnego popołudnia... W zdrowiu, radości i miłości...♥️☕♥️☕♥️