1. Znacznie łatwiej założyć raz w roku dwie różne skarpetki, niż opowiedzieć się za zakazem aborcji eugenicznej po wykryciu u dziecka dodatkowego chromosomu. Ale czy kogokolwiek to jeszcze dziwi w świecie postprawdy, postpolityki, gestów pod Instagrama i pozorów?

 2. Przy Piątku nie ma sensu niczego analizować. Nie ma sensu się zastanawiać, ilu napastników, ilu skrzydłowych, jaka taktyka bla bla bla. Jest Piątek, są gole. Proste? Proste. I na tym poprzestańmy.

  Pokaż ten wątek
 3. ja myślałam, że oliwka ma na headerze kopytka pyszne, ale się przyjrzałam i to są zęby i- może ja już pójdę spać

 4. Dobrej nocy i udanego poranka jak zawsze z uśmiechem na ustach

 5. W odpowiedzi do

  też mnie to cieszy max, bo już miałam w głowie takie "a co jak ujebałam praktyke" i bylabym na etapieXDDD no nie poprawie tego, bo nie pamietam juz nic a nic, nawet w tym momencie a co dopiero w styczniu

 6. Europcar Szwajcaria: Recenzje i dodatkowe oszczędności z wynajmem121 Wizyta w oszałamiająco pięknym kraju Szwajcarii może być wzmocniona tylko przez fenomenalną usługę świadczoną tutaj w Rental121.

 7. Dziś pamiętamy o osobach z Zespołem Downa, aby już w łonie matki zostały przyjęte, docenione i nigdy nie odrzucane.

 8. W odpowiedzi do

  Idioma subnormal xd

 9. I miss my stankawanka 🥵😫

 10. czy draco jest nienormalny, że udaje pottera i nie pozwala mu wmówić reszcie, że to nie on nim jestXD i jeszcze się do ginny przytula jezu co się dzieje

 11. Wtf I overslept huhuhu