1. Najuczciwszym politykiem jest Pan Jarosław Kaczyński - ten człowiek to ideał polityczny i to przede wszystkim jemu można zaufać. Całe swoje życie poświęcił dla ojczyzny.

 2. Wszystkim Organizatorom i Uczestnikom dzisiejszych obchodów 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, które odbyły się w tak wielu miastach i miejscowościach w całej Polsce, ogromnie dziękuję za trud i zaangażowanie. Niech żyje Niepodległa Rzeczpospolita!

 3. Dzień dobry wszystkim ❤️ I miłego dnia~ . . . . . Miejmy nadzieję, że Starship się w końcu ogarnie ^^

 4. ☀️Malutki giveaway☀️ Do wygrania duża karta Hoseoka, słodycze, maseczki do twarzy oraz mała niespodzianka. Wystarczy, że: ☀️ się uśmiechniesz ☀️ napiszesz, że bierzesz udział ☀️podasz dalej Udanego wieczoru wszystkim życzę 💛🌻 *ostatnie zdjęcie nie jest moje*

  Pokaż ten wątek
 5. 9 lis

  ja mówiąc ja widząc wszystkim ze sprawdzian nie musze się uczyć bo wszystko umiem

 6. Słuchajcie skończyłam twarz, jeszcze jakieś 10 dni pracy przede mną i będzie gotowe, stay tuned

  Pokaż ten wątek
 7. Złotoustny radomianin pisząc o swoim informatorze zza krat, ma na myśli przyjaciela bandyte Tyce z Jude Gang jak również obecnie za kratami przebywającego bandyte cracovii Mastera. Info SZ.J. jest kłamliwe, a przede wszystkim musi się nauczyć szacunku do ludzi. Inferno z dużej!

 8. na dzień dobry śmiejący się ggukie miłego dnia wszystkim!

 9. dzień dobry! miłego dnia wszystkim życzy nie dzidziuś

 10. 10 lis

  Wszystkim kłamcom smoleńskim przypominam, że mają dziś miesięcznicę.

 11. Demony przeszłości zatruwają życie nie tylko jednostce, a rodzinie, więc trzeba się ich pozbyć na własną rękę. W tle prowincjonalne miasteczko, ubóstwo, intrygi, władza, ale przede wszystkim brutalna zbrodnia. Wulgarna, ale prawdziwa, bez nadinteligentnych bohaterów. Warta uwagi

  Pokaż ten wątek