Więcej toalet!

Mieszkańcy miast mają liczne zastrzeżenia co do jakości życia, zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich. Ostrze krytyki skierowane jest głównie w stronę zaniedbanej infrastruktury( częste narzekanie na dziurawe drogi, utrudniające jazdę samochodem )oraz braku dbałości o czystość( brudne budynki, dzikie wysypiska śmieci ).Jednak narzeka się też na toalety…

Jednak narzeka się też na toalety publiczne, a konkretniej ich brak. Poruszając się po mieście własnymi środkami komunikacji bądź udostępnianymi przez państwowych przewoźników( w przypadku miast transport leży w gestii organów samorządowych powołanych do sprawowania nad nim nadzoru i organizowania przetargów na zakup różnych pojazdów ), może się zdarzyć, że nasz pęcherz da o sobie znać. Szkoda jest nam czasu wracać do domu tylko po to, by załatwić ważną, ale krótkotrwałą potrzebę fizjologiczną.

Można skorzystać z toalet dostępnych w restauracjach…

Można skorzystać z toalet dostępnych w restauracjach i innych zakładach gastronomicznych, jednak bardzo często wiąże się to z pewnym wydatkiem( koszt jest niewielki, ale jednak ). Dlatego miasto winno zapewnić mieszkańcom toalety publiczne. Toalety publiczne powinny być rozlokowane, zwłaszcza w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, tam gdzie odbywa się największy ruch.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś