Wc kompakt

Kompakt WC jest to termin urządzeń zintegrowanych, a nade wszystko misek ustępowych wraz ze spłuczkami. Jeśli posiadamy małą łazienkę należy pomyśleć o instalacji miski wiszącej i ukrycia w ścianie spłuczki. Kompakt WC jest to termin urządzeń zintegrowanych, a nade wszystko misek ustępowych wraz ze spłuczkami.Jeśli posiadamy małą łazienkę należy pomyśleć o…

Jeśli posiadamy małą łazienkę należy pomyśleć o instalacji miski wiszącej i ukrycia w ścianie spłuczki. Miski stojące są również bardzo popularne, a wśród nich są popularne kompakty WC. Na naszym rynku możemy odnaleźć przeróżne rodzaje tych towarów, różniące się wizerunkiem oraz rozwiązaniami technicznymi. Ze względu na bardzo duży wybór, stoimy czasem przed bardzo ciężkim zadaniem jakim jest wybór odpowiedniego towaru, który nas zadowoli w 100%.

Kompakt WC to określenie, które oznacza- kompakt- oznacza muszlę klozetową, a WC- jest to skrót wywodzący się z 2 angielskich słów- water closet, czyli takiego rozwiązania, które wymaga zastosowania muszli ceramicznej. Kompakt WC jest to urządzenie powszechnie stosowane w dużej ilości krajach europejskich i nie tylko. Kompakt WC nie jest spotykany w krajach bardzo biednych, gdzie nie ma tradycyjnych ubikacji, jak u nas.

Ceny tego towaru znajdują się w różnych granicach; najczęściej znajdują się w przedziale od 49 zł nawet sięgając kwoty przeszło 16000 zł, ale te ostatnie to są już towary” full wypas” zawierające nowoczesne udogodnienia.

Comments (1)
  1. Wojtek13

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś