WC kompakt

Kompakt wc jest to wyposażenie, które znajduje się w prawie każdej łazience, a już na pewno w każdej ubikacji. Kiedy chcemy zakupić kompakt wc przeważnie kierujemy się jego wyglądem, aby tylko pasował do wystroju naszej łazienki. Kompakt wc jest to wyposażenie, które znajduje się w prawie każdej łazience, a już na pewno w każdej ubikacji.Kiedy chcemy zakupić kompakt wc przeważnie kierujemy…

Kiedy chcemy zakupić kompakt wc przeważnie kierujemy się jego wyglądem, aby tylko pasował do wystroju naszej łazienki. Lecz jak już sami wiemy wygląd danej rzeczy to nie wszystko i nie jest ono najważniejsze przy jej wyborze. Kompakt wc, czyli urządzenie, w którym miska i spłuczka tworzą zintegrowaną całość, jest w dalszym ciągu bardzo popularny. Obecnie rynek daje nam bardzo szerokie możliwości i poleca urządzenia różnego rodzaju, które różnią się między sobą nie tylko wizualnie, ale też i rozróżnia je między sobą technologia ich zastosowania.

Kiedy wybieramy kompakt wc, musimy pamiętać o wielu istotnych rzeczach, m. in. trzeba wziąć pod uwagę rodzaj odpływu- a więc należy dobrać taką miskę ustępową, aby pasowała ona do naszej” konstrukcji” kanalizacyjnej i tutaj rozróżnia się miskę typu poznańskiego- czyli z odpływem poziomym oraz miska typu warszawskiego- z odpływem pionowym.

Kolejną kwestią jest: wielkość- kompakt wc trzeba dobierać odpowiednio do rozmiarów łazienki; doprowadzanie wody- najczęściej spotyka się doprowadzenie z boku zbiornika spłukującego; oszczędne spłukiwanie- obecnie kompakt wc posiada możliwość spuszczania wody za pomocą 2 przycisków lub jednego przycisku wraz z funkcją” stop”.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś