W takiej wannie można brać prysznic

Nie w każdej łazience jest zamontowana kabina prysznicowa z brodzikiem. Tak jest głównie w łazienkach starszego typu, na przykład w starych blokach z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Oczywiście można sobie zainstalować brodzik ale jaki jest w tym sens, skoro istnieje zupełnie inne rozwiązanie.Galeria

Przykładem jest wanna z parawanem nawannowym. Można powiedzieć, że to dwa w jednym. Jakie plusy posiada taka wanna. Przede wszystkim można się w niej normalnie kąpać, jak to w wannie. Z tego korzystają przede wszystkim osoby starsze. Dla nich kabina prysznicowa jest mało wygodna, za ciasna. Ale wanna z parawanem nawannowym nie przeszkadza tym, którzy lubią wziąć prysznic, na przykład z samego rana. Tego typu rozwiązanie powoduje, że wanna jest dwufunkcyjna. Parawan jest montowany na obrzeżu wanny. Najczęściej jest on przesuwany na specjalnych rolkach i szynie.

Wanna z parawanem nawannowym jest…

Wanna z parawanem nawannowym jest ulepszonym modelem. Wcześniej nie było nowoczesnego parawanu. Ludzie w zamian montowali zasłony z nieprzemakalnego materiału. Teraz już się tego nie robi. Wanna z papawanem nawannowym jest bardzo wygodna. Podczas brania prysznica nic się nie chlapie do okoła niej. To bardzo sprytne i ciekawe rozwiązanie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś