1. 22 mar

  Dziękuję wszystkim, którzy zachowują się odpowiedzialnie w tym trudnym czasie. Do tych, którzy zbierają się w większych grupach, raz jeszcze apeluję: nie róbcie tego! Z nie ma żartów. Jeśli możesz – . Jeśli wychodzisz – zachowaj ostrożność i dystans.

 2. Dzień dobry w sobotni poranek 🙂 Chłodny ale słoneczny 🔆 Życzę wszystkim dobrego dnia. ☕🔆🚶👊

 3. Każdy ma rozum i zrobi wedle niego, dziękuję za zrozumienie i przepraszam tych co myślą inaczej. Zgoda buduje a niezgoda rujnuje, tego nam wszystkim życzę.

 4. 23 mar

  wazne!!! nie zapominajmy w tym wszystkim rowniez o szacunku i wyrozumialosci dla pracownikow biedronek i wszystkich innych sklepow

 5. Gratuluję wszystkim, którzy uważali, że zdalnie posiedzenie Sejmu to dobry pomysł. System się zawiesza, głosy "za" stają się "przeciw" i nagle w środku nocy PiS chce zmienić ordynację wyborczą. Parodia państwa.

 6. Dzień dobry w sobotę. Wspaniałego dnia życzę wszystkim. 💛💛💛💗💗💛💛💗💗💛💛💛 Good morning. I wish you all a beautiful Saturday. 💗💗💗💛💛💗💗💛💛💗💗💗

 7. 24 mar

  Rząd wprowadza dalsze obostrzenie, zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób a równocześnie zapewnia, że egzamin ósmoklasisty, matury oraz wybory odbędą się normalnie- gdzie jest w tym wszystkim logika i konsekwencja?

  Pokaż ten wątek
 8. 23 mar

  Dołączam się. Wszystkim Józefowiczom i Jandom, biznesmenom płacącym podatki na Cyprze, klubom ekstraklasy, dziennikarzom, pajacom którzy narzekają na brak posiłku w darmowym samolocie, ja fryzjerka z dwójką dzieci niezarabiająca od tygodnia mówię - s p i e r d a l a ć !!!

  Pokaż ten wątek
 9. 23 mar

  Hej , pomóżmy Ministrowi Zdrowia , samym sobie i wszystkim Polakom. Siedzimy w domu. Za duzo nas na ulicy. Nie bagatelizujmy sprawy. Im szybciej to zrozumiemy, tym szybciej wrócimy do normalności🙏👍🏻👍🏻

 10. 25 mar

  nie ma co sie oszukiwac harry postapil naprawde dobrze i przede wszystkim NIC NIE ODWOLAL TYLKO PRZENIOSL koncerty