1. Trafiłam na tweeta po hiszpańsku o historii transseksualisty na spotkaniu fanów z Bts. Posłuchajcie co mówi: "Kiedy poznałem ich po raz pierwszy w 2016 roku, nadal nie ujawniłem się jako trans facet. Wciąż byłem znany wszystkim jako dziewczyna, podczas gdy w rzeczywistości+

    Pokaż ten wątek
  2. 16 paź

    Wszystkim foliarzom życzę spełnienia marzeń!👋😜

  3. Odkąd zaczęliśmy dyżury na granicy, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem działalności Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Hajnówce. Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom tej jednostki za dotychczasowe współdziałanie. Kłaniamy się Państwu nisko. Podziwiamy Państwa ciężką pracę.

  4. Totalna opozycja włazi w tyłki wszystkim: brukselskim eurokratom, Niemcom, Ruskim, a jednocześnie dyskredytują Polskę. W tych ludziach nie ma ani grama dumy narodowej, tylko mentalność kacapskich pachołków, którzy stoją przed swym panem miętoląc czapkę zdjętą z durnego łba.

  5. 😢 niedobra noc wszystkim. Nie , a przede wszystkim ludzie

  6. "W życiu musi być dobrze i niedobrze. Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze..." - ks. Jan Twardowski Dobrej nocy i miłych snów Wszystkim życzę 🤗🌲🌛💫

  7. Ja nie zapominam. Stanowczo domagam się okazania, wszystkim polskim podatnikom, szczegółowego kosztorysu wydatków na obchody 100-lecia polskiej niepodległości. 200 mln zł. to olbrzymia kwota do zdefraudowania a ja nie pamiętam żadnych obchodów poza koncertem w TVP. Poproszę RT.