1. Duda przyjechał do protestujących, a oni puszczają mu z telefonu jego przemówienie o tym, że to wstyd, że państwo o takie rodziny nie dba. „Oni powinni dostać wsparcie, ale nie powinni się tego wsparcia domagać” - grzmi z głośnika. Chciał być drugim Tuskiem. Wyszło jak zwykle.

 2. No i to sie nazywa pocztowka do rodziny a nie jakies masy powietrza polarnego morskiego, zachodnie wiatry i te sprawy 😂😆

 3. . w robi to co zawsze, próbuje zneutralizować pracę sądu, próbuje zneutralizować prace wymiaru sprawiedliwości w obronie swojego kumpla (...)

 4. "Chcemy wrócić do tego co było, bo świat pędzi do przodu" - tymi słowy marszałek Kuchciński ujawnił nieopatrznie pomysł na Polskę nieomylnego Prezesa, który wiedzie nas w przyszłość z głową zwróconą do tyłu. Jest do czego wracać: krzyżówka sanacji z PRL-em? Komu to przeszkadzało?

 5. Koniec egzaminów !!! Szkoła może teraz pocałować mnie w dupe !!! Wieczorem trzeba to uczcić! ! A na razie lody xD

 6. XDDej jeśli napisalam might us to come to zalicza czy jest całkiem źle

 7. w ogóle napisałam do ojca czy zrzeknie się praw do mnie i do chłopaków a on napisał, że nie ma problemuXDDD kurwa, właśnie przez to widać jak zależy mi na mnieXD

  Pokaż ten wątek
 8. Swoją drogą - jak to ostatecznie było? To była decyzja Wengera czy został 'zwolniony'?

 9. Jeśli rocznik 2003 będzie miał easy egzaminy to się wkurwie XDDD

 10. Problemem PiS jest złe zarządzanie skutkujące coraz większą liczbą błędów, brakiem koordynacji, zapowiedziami bez realizacji, spóźnioną reakcją na błędy czy brakiem reakcji (PFN). PiS dzięki debilnej opozycji może przegrać sam ze sobą. I jakby to robił.

 11. Poplakalam sie, tak bardzi to zjebalam