Umywalka czy zlewozmywak?

Umywalka jest niezbędnym elementem każdej łazienki. Najczęściej wykonana z ceramiki służy do mycia twarzy, rąk, zębów. Odpowiednio dobrana stanowi ozdobę toalety. Może być wykonana również z szkła, kamienia, żeliwa, stali nierdzewnej, w zależności od aranżacji łazienki. Mogą być podwieszane, narożne, blatowe, stojące.Aby ukryć instalację sanitarną pod…

Aby ukryć instalację sanitarną pod umywalkami, stworzono kolumny stawiane na podłodze i przymocowywane do ściany. Zlewozmywak jest kuchennym odpowiednikiem umywalki. Najpopularniejsze są wykonane ze stali nierdzewnej lub żeliwa. Odporne na szybkie zmiany temperatury i działanie środków czyszczących nowoczesne zlewozmywaki wyparły dawne, emaliowane. Wyprodukowane ze stali były narażone na zarysowania, obicia a w konsekwencji rdzewiały. Zlewozmywak musi być funkcjonalny – służy przecież do mycia naczyń i produktów wykorzystywanych w kuchni.

Nowoczesne zlewozmywaki często łączy się z deskami…

Nowoczesne zlewozmywaki często łączy się z deskami do krojenia, dozownikami do płyny czy ociekaczami na naczynia i sztućce. Zlewozmywaki różnią się także wykończeniem powierzchni: może być gładka lub dekorowana. Zlewozmywak nie musi być tylko zwykłym elementem wyposażenia. Wykorzystując szeroką ofertę rynku można z łatwością połączyć estetykę z funkcjonalnością.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś