Szklane umywalki

kosmetyki

Foto: pixabay.com

Projektowanie łazienki nie jest proste. To specyficzne pomieszczenie w naszym domu, często bez dostępu do okna i nierzadko w małych rozmiarach. Musi być jak najbardziej praktyczne, no i najlepiej, umeblowane z gustem i smakiem. Warto skorzystać z pomocy architekta, który zaprojektuje dla nas wnętrze łazienki.I doda ciekawy element, którym ostatnio…

I doda ciekawy element, którym ostatnio jest np. szklana umywalka. Przy projektowaniu łazienki trzeba pamiętać, że będzie nam służyła przez lata, aż do nastepnego remontu, który jest trudniejszy niż każdego innego pomieszczenia. Hitem w łazienkach są szklane umywalki, które nadają całemu pomieszczeniu designerskiego ducha. Mają wiele zalet. Po pierwsze skutecznie ożywiają naszą łazienkę i są ciekawym elementem tego pomieszczenia. Po drugie są łatwe w utrzymaniu, ponieważ na rynku pojawia się coraz więcej specjalnych chemikaliów do czyszczenia łazienek.

kosmetyki z apteki

Foto: pixabay.com

Po trzecie widać na niej każdy…

Po trzecie widać na niej każdy drobny brud, dlatego jest częściej przecierana. Pod szklanymi umywalkami umieszczane są często szafki, w których przechowuje się kosmetyki i środki chemiczne. Ich wybór jest bardzo duży, ponieważ zestawienie tych dwóch elementów jest bardzo gustowne. Szklane umywalki możemy coraz częściej spotkać w miejscach publicznych, np. w restauracjach.

kosmetyki

Foto: pixabay.com

Comments (1)
  1. wyborczy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś