1. 14 sty

  wrażliwość to przepiękna cecha ale tylko osoby które ją posiadają wiedzą że życie z tą cechą może być cholernie trudne. zamartwianie się wszystkim i nieustanne poczucie że coś mogło zrobić się lepiej naprawdę nie jest przyjemne, wysoki poziom empatii wygląda okej tylko z zewnątrz

 2. 18 sty

  ⚒ Bierzcie udział w protestach, uświadamiajcie ludzi (także zaszczepionych) w swoich zakładach pracy, a przede wszystkim bądźcie świadomi i zdecydowani. Nie możemy pozwolić kapitałowi ingerować w nasz stan zdrowia i zawieszać przepisy Kodeksu Pracy!

 3. zazdroszczę wszystkim którzy beda mogli tam być

 4. 18 sty

  Bełkot! Przede wszystkim w tej pseudo ustawie chodzi o to by Polacy tracili masowo pracę i byli biedni. Chodzi tutaj też o to by napuścić jednych na drugich, by zalać sądy idiotycznymi sprawami pomiędzy pracownikami a pracodawcami. Chodzi o polaryzacje i tresurę społeczną.

  Pokaż ten wątek
 5. hejj ! przeniosłam sie i szukam osób chcących wchodzić w interakcje OBUSTRONNE, stanujących everglow, stray kids, loona, ke1per, itzy, aespa, ive, gidle, xh, txt, enhypen ofc wszystkim innych tez przyjmę!! czytajcie carrd <33

 6. We wschodnich obrządkach dziś Uroczystość Chrztu Pańskiego i - tym samym - Objawienia Pańskiego. W wigilię tego dnia, we wszystkich cerkwiach, poświęca się wodę, która tutaj służy nie tylko do pokropienia, ale też - a nawet przede wszystkim! - do picia! С Крещением Господним Вас!

 7. 46 lat minęło. Dziękuję bardzo wszystkim za życzenia. Wasze zdrowie, kochani! 😍🥂❤️

 8. Zdrowe odżywianie to przede wszystkim zdrowe podejście do jedzenia, jedzenie intuicyjne