1. 17 cze

  1/2 Polska nie będzie normalnym krajem, dopóki nie rozwiąże problemu publicznych toalet. Przy każdym większym zejściu na łotewską plażę są toalety - można dyskutować o ich estetyce, ale są czyste, funkcjonalne i darmowe. I przede wszystkim SĄ.

  Pokaż ten wątek
 2. 24 cze

  hej hej szukam moots do interakcji bo milutko lubie nge, jjk, madoke, durarare, spyxfamily, death note, lain i jakies inne, z gier przede wszystkim rytmiczne i genshin??? milo bedzie jak dacie rt oki pozdrawiam buziaczki

 3. 24 cze

  SUPERNATURAL W KONCU BEDZIE NA HBO MAX 5 LIPCA ŻEGNAJCIE LUDZIE 15 SEZONÓW PRZEDE MNĄ

 4. Warszawa jest dla wszystkich! Dziękuje wszystkim uczestnikom dzisiejszej !

 5. 19 cze

  Hubert Hurkacz wygrał turniej ATP 500 w Halle 🏆 Dobra forma przez cały tydzień, znakomity serwis, ale przede wszystkim spokój w kryzysowych momentach. Pokonanie lidera rankingu w godzinę w finale to kolejny dobry prognostyk przed Wimbledonem. Od jutra Hubert wróci do TOP 10.

 6. 18 cze

  Wszystkim życzącym dziś wodzowi 100 lat przypominam, że za te czyny maksymalna kara to 25 lat.

 7. ja naprawdę współczuję wszystkim osobom, które w takie upały muszą pracować na zewnątrz albo w pomieszczeniach bez klimatyzacji

 8. 24 cze

  Matko jedyna! Od 5 lipca oprócz rejestru ciąż, wchodzi w życie rejestr wkładek domacicznych! Wszystkim pojebom tej chorej władzy proponuję zrobić rejestr wkładek w dupie. Bo tam was trzyma większość Narodu. Ps. Nie przepraszam za język.

  Pokaż ten wątek