Okrągła umywalka w łazience

Dla mnie umywalki w łazience muszą być koniecznie okrągłe. Rzadko się takie spotyka, ale ja już mam swoją wizję i jak tylko będę mieć własne mieszkanie, taką właśnie umywalkę zamontuję. Najlepiej, gdy będzie obudowana drewnem. W ogóle jakoś ostatnio urzeka mnie drewno w łazienkach. Może i niepraktyczne rozwiązanie, ale wygląda rewelacyjnie.Chociaż dzisiaj robi się specjalne meble do…

Chociaż dzisiaj robi się specjalne meble do tych pomieszczeń, które są odporne na wilgoć. Wracając do tematu, umywalka musi być duża, biała z mocnego tworzywa, aby perfumy, które często mi spadają z półki, jej nie rozbiły. Bo podobno ciężko zamontować nową, gdy wokół drewno. A ono ma mieć ciemny kolor, najlepiej orzech idealnie kontrastujący z białym sufitem. Już nie mogę się doczekać, gdy będę mogła to wszystko wprowadzić w życie. A z umywalkami miałam już nie raz jakieś przejścia. A to u siebie w domu jedną rozbiłam, bo coś ciężkiego upadło, u koleżanki znowu popsuł się kran za sprawą moich pechowych rąk.

Galeria

meble ogrodowe plastikowe

Foto: pixabay.com

I mogłabym podać jeszcze kilka przykładów. Dlatego w moim nowym domu musi być ona mocna i solidna, żebym nie musiała się stresować i denerwować podczas każdego mycia. Dzisiaj wszystko jest do zrobienia, więc myślę, że umywalka nie będzie mi spędzać snu z powiek i posłuży mi przez kilka dobrych lat bez żadnych awarii.

Comments (1)
  1. Student

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś