1. Słuchajcie skończyłam twarz, jeszcze jakieś 10 dni pracy przede mną i będzie gotowe, stay tuned

  Pokaż ten wątek
 2. 📢 znowu limit refollow. Pewnie do jutra, albo do 1200. Jak zluzują - uzupełnię. 🥃 Dziekuję Wszystkim, wracam do istnienia w VR. Chatka rośnie🚪 zawsze otwarte.

 3. na dzień dobry śmiejący się ggukie miłego dnia wszystkim!

 4. Najuczciwszym politykiem jest Pan Jarosław Kaczyński - ten człowiek to ideał polityczny i to przede wszystkim jemu można zaufać. Całe swoje życie poświęcił dla ojczyzny.

 5. 9 lis

  ja mówiąc ja widząc wszystkim ze sprawdzian nie musze się uczyć bo wszystko umiem

 6. O godzinie 12 przestaję pełnić służbę Posła Rzeczypospolitej to był honor i obowiązek obywatela Rzeczypospolitej z pełną pokorą wypełniany. Dziękuje wszystkim którym zawdzięczam sprawność wypełniania mandatu.

 7. Pewnej grupie bankowej SP gratuluje doradców sugerujących osobom 65+, po wygaśnięciu lokaty, inwestycje w krajowe spółki gamingowe. Widzę, że mentalność "prowizja-przede-wszystkim" nie zginęła, pomimo wydarzeń ostatnich lat.

 8. Nowy Sejm zaprzysiężony! Gratuluję przede wszystkim moim koleżankom o kolegom 👍🙂👍

 9. on jest moim wszystkim rozumiecie

 10. Uwielbiam moment, w którym mam obok siebie osobę, z którą mogę porozmawiać o dosłownie wszystkim i żaden temat nie jest niezręczny! To takie ekscytujące, więc jeśli kiedyś znajdziesz kogoś takiego, to zachowaj tą osobę na zawsze w swoim życiu

 11. Wszystkim uczestniczącym w marszu 11.11 we Wrocławiu DZIĘKUJĘ ❤️ Dziękuję kibicom WKS, działaczom ONRu, RN, LOS, przyjaciołom za wspólną pomoc w organizacji marszu! Mimo niebywałego skandalu i nienawiści że strony magistratu pokazaliśmy charakter! ŻEBY POLSKA BYLA POLSKĄ