1. Wszystkim inteligentom, którzy piszą do mnie że rozbijam prawicę bo nie godzę się na ściąganie przez Morawieckiego muzułmanów z Azji Centralnej. Odpowiadam: Pocałujcie mnie w dupę. Mam małą córeczkę i jej bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze.

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
 2. dobranoc dla moich ultów i mutuals only !

 3. Unijne miliardy nie dla polskiej zbrojeniówki. Wszystko przez kuriozalne decyzje Macierewicza i Błaszczaka...? Okazuje się jednak, że polskie firmy z sektora nie mają zbyt wielkich szans na staranie się o te środki, bowiem UE chce postawić na...?

  Pokaż ten wątek
 4. Na pewno są jacyś ludzie, którzy czekają aż powiem „w Chinach nie ma gejów, to zachodni wymysł”. Ale mam złe wieści. Chińska aplikacja randkowa dla gejów - Blued ma 30 milionów użytkowników i tylko około 5% to obcokrajowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 5. Radni Rzeszowa przegłosowali darmowe przejazdy autobusami komunikacji miejskiej dla studentów spoza Polski. Prawo do darmowych przejazdów będzie przysługiwało około 2 tys. zagranicznych studentów, głównie z Ukrainy, Turcji czy Indii. A co z polskimi studentami?!

 6. Oto,co prawdziwy kibic jest w stanie zrobić dla swojej drużyny 😂😂😂

 7. 🇵🇱 Shawn w wywiadzie dla 🇦🇺 Shawn interview for

 8. Brejza dla WP: Złapaliśmy PiS za rękę. Kolejne wielkie nagrody....?

 9. Co by tu dodać ... 😃😃😃 po prostu ZAPRASZAM ! Słowianie również mile widziani ! 💪 JEDNOCZMY SIĘ WSZYSCY ! CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE ! 💪👊🇵🇱🇵🇱🇵🇱 Proszę o RT Pozdrawiam

 10. Witam skowronki! +14 stopni i bezchmurne niebo. Przespaliśmy się z naszymi problemami. Mi nie śnił mi się mały afrykański kraj położony nad Atlantykiem, dopiero jak zajrzałem do komputera, to widzę, że się w Polsce jednak śnił. Miłego dnia dla wszystkich . Z Panem Bogiem!

  Pokaż ten wątek
 11. Na wypełnionym stadionie jedno wolne miejsce. Siedzący obok zastanawiają się jaki tego powód. Siedzący obo kibic mówi że było to miejsce dla jego żony która właśnie zmarła. Dlaczego nie oddał pan biletu komuś ze znajomych? Oni też nie mogli bo właśnie ją chowają.