1. Dlaczego w od wczoraj pokazuje się, że jest tylko 420 tweetów, jak ja już tyle naspamowałem i tyle ludzi podaje to wszystko dalej? O co chodzi, pomocy :C

 2. Szanowni. Dokladnie za tydzien jest Dzien Matki. Mama tej trzynastoletniej dziewczynki ma tylko jedno marzenie - by jej Gabrysia zyla. Mozemy pomoc uratowac małą, ale czasu zostalo bardzo niewiele, a potrzeba jeszcze ponad 200 tys. Pomozecie?

  Pokaż ten wątek
 3. Morawiecki powiedzi wczoraj ,że Polska będzie godzić USA i UE w sprawie Iranu! Kto? Duda, Kaczyński, on sam?! Ten człowiek nie może powstrzymać się od mówienia nieprawdy i bredni?

 4. To jest aż straszne jak bardzo moja mama jest nietolerancyjna. Nawet nie poruszam z nia tego tematu bo mnie mózg boli od jej głupot. Czasami sobie myślę co by bylo jakbym przyporowadzila do domu dziewczynę, szok, walizki, łzy, i żegnaj córko? Śmiechu warte XD

 5. Które zdjęcie na ikonkę? Ankieta pod spodem Tak, nudzi mi się i co chwilę będę zmieniać ikonki

  Pokaż ten wątek
 6. Mówienie, że Wisła jest słabsza od Cracovii, bo u Carrillo trenuje trzech juniorów, a u Probierza dziesięciu, jest absurdalne. Każdy piłkarz Cracovii jest dużo lepszy piłkarsko i fizycznie od Wiślaków. Przykład? Plewka, wielki talent, którego Pasy zamknęły w klatce.

 7. Totalne wydarzenie dnia, dywagacjom w studio nie ma końca... Z tego wszystkiego przerwałam wycieranie kurzu no i czekam - czy książe Harry będzie mieć w końcu tą brodę, czy nie?

 8. Może zatem ksiądz powinien dostawać swoją pensje w warzywach i owocach?

 9. ❤👬❤👭 Dlaczego osoby, które się kochają i mogą pomóc, nie mogą adoptować dziecka? dlaczego?

 10. Mam deja vu. :P Czy to jest ten sam kościół/katedra, w której ślub brali księżna Kate i książę William?

 11. 17 maj

  "Sejm w Nowej Soli? Czemu nie? Zapraszam 1 czerwca Sejm Dzieci i Młodzieży do Nowej Soli." popiera pomysł prezydenta