1. A mówiłem , że Coop jest świetny? I że lepiej go odpowiednio coachować, niż puścić? No ale

 2. Czy to już ten moment dnia, gdy nienawidzę siebie i zaczynam płakać, bo mnie wszyscy nienawidzą i nikogo w życiu nie mam? 🤔

 3. Pięknie się ogląda Coopera walącego TD za TD. Szkoda tylko, że tak potraktował Raiders. Widać w jego przypadku, tak jak Macka, że obaj nie chcieli grać w Raiders i mówcie sobie co chcecie. Jeżeli nie lubisz swojego szefa, nie dajesz z siebie 100%, izi, nie?

 4. teraz mam dylemat... poprosić mamę żeby na święta zamówiła mi album you make my day czy czekać aż junnie wyda solowy album, będzie on dostępny na jakiejś polskiej stronie i dopiero wtedy poprosić mamę o album... co mam robić a może sama kupię sobie album jak już będzie dostępny?

 5. Nie rozumiem? 95% kobiet ma "feminizm" w nosie lub gorzej: Kobiety analizują to poprawnie i na chłodno: A Prawica, sterroryzowana przez merdia, obawia się zaatakować feministki! Mielibyśmy 95% poparcia. Ale trzeba ostro i odważnie!

 6. W odpowiedzi do

  Pan Prezydent Duda. Może pozwoli Pan, że będę sama wyciągała wnioski co do intencji, charakteru i zachowania i opierała je na autopsji, a nie Pana czy innych sugestiach, hmm?

 7. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Chyba nie bierzesz na poważnie tego, co pisze lostson i tym podobni pożyteczni idioci, bo to szczyt hipokryzji.Protesty w Iranie organizowane przez organizację odpowiedzialną za ludobójstwo Kurdów w Halabja(MEK)? "Precz z reżimem"!Ale protesty we Francji są be, bo ruska agentura.

 8. ale chanyeol to strasznie overreacting jest wiecie??? sehun ledwo go dotknął a typ juz na sufit prawie wyskoczył zeobil fikołka i kazał mu się pierdolic

 9. Echo odbija się od ściany PiSowskiej i krzyczy DURNIE durnie.. Ilu jeszcze durni wśród szeregów PiS,a ile szabesgoii? Czy to idioci?NIE! Układ magdalenkowy TRWAM😈otwiera swoją partię bo PiSuaru kłamliwe koszerne fekalia zaczynają wybijać bryzgając gównem nie tylko na POzdrajców

 10. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Ale co jeszcze chce Pani wyjaśniać? Min. Macierewicz miał 3 lata, cały aparat państwowy, nieograniczone środki finansowe i nic nie wyjaśnił. Nawet nie stworzył raportu. Kto ma to wyjaśnić? Proszę po prostu się przyznać, że chcecie gonić króliczka i tyle.

 11. Nie chcę ci niszczyć tego muru, przez który próbujesz oglądać rzeczywistośc, ale LGBT+ już teraz są w szkołach. Swoją orientację odkrywa się właśnie w latach szkolnych. Czy to wprowadza chaos? Że ktoś próbuje żyć tak, aby być szczęśliwym i szczęście/spokój/bezpieczeństwo dawać?