1. Na uczelniach prywatnych za co jeszcze się płaci poza opłatami semestralnymi? Nie znam się i nie uzyje terminologii, ale jakie sa inne koszty? Za egzaminy czy coś? Plus jak wyglądają kary za rezygnację z takich studiów?

 2. Hallo wyborcy - posłuchajcie koniecznie . Czy naprawdę kierunek lewicowy to jest to co Was interesuje?! Posłuchajcie żeby wiedzieć co to UE i jakie ma przełożenie na PL.

 3. Geje, lesbijki, niemcy i komuniści... a gdzie cykliści?

 4. Czemu ciągle mierzymy swoją wartość produktywnością i poziomem zmęczenia?

 5. To niezwykle uczucie isc na Pasterkę w inny dzień niż Wigilia. I zobaczyć księdza który przygotowywał mnie do I Komunii po sam nie wiem ilu latach - 26,27? 🤔I znowu - może ze zmęczenia wzrok plata figle ale w kościele tylko dwie osoby były młodsze ode mnie 😶

 6. W odpowiedzi do

  Jak Polska ma skorzystać na sojuszu, z małym państwem, na Bliskim Wschodzie, SYRATEGICZNYM? Przecież Pan w prost pisze o zdradzie stanu. 😱 Mam nadzieję, że kiedyś Polacy rozliczą was za ten okres. Czasy się zmieniają. Możecie mieć mniej szczęścia niż Jaruzelski i Kiszczak.

 7. W odpowiedzi do

  Ktoś pomylił moje imię i nazwisko, też nie wiem o co kaman. Teraz nie wiadomo czy jestem Dominika czy Jak? 😂

 8. Widzisz , wydawala po 125 mil. rocznie by zabezpieczyć plynność naszych finansow publicznych i kryzysu nie bylo. A wy, dzbany z daliscie KILKASET MILIONOW Tadzikowi z i trąba powietrzna i tak przyszła. I co powiesz na to? He?

 9. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Jakie to nowoczesne nazywać dojrzałe kobiety per dziewczyny. 😊 Mniemam że słuchają Tedego i kleją grube rymy kręcąc polewke z JarKacza. Melanżują za 13tke, są za aborcją bo ich już nie dotyczy a przynajmniej będzie wtedy więcej miejsca na przystanku. Pabianice WTF? 🤼‍♀️

 10. 21 maj

  S.Kaleta: Nikt nie będzie ścigał dziennikarzy z art. 212 kk. A.Werner: A czy prezes PiS nie pozwał przypadkiem "Gazety Wyborczej" z tego właśnie artykułu? S.Kaleta: No czasami są takie sytuacje i nagromadzenie kłamstw tak duże, że inaczej się nie da.