1. Nie no, seriooo??? To już? 😱 Finał? Wielkia finał ? ✌ No cóż, zła wiadomość brzmi: TAK! ;) Oglądajcie na żywo w TVP2 i – uwaga, uwaga – w . Startujemy o 20:05. Wśród gości między innymi królowa: wspaniała Roksana Węgiel! --> ⬅

 2. Czy prezes mówiąc o obronie przywilejów grup i kast mówi o PiS? Wszystko pasuje jak ulał!

  Pokaż ten wątek
 3. W odpowiedzi do

  możesz wyjaśnić dlaczego? jestem ciekawa

 4. Mam pytanie do i innych członków . GDZIE JEST TA ?! Dzisiaj we -iu max 2 st. Dlaczego okłamujecie, że jest jakaś ?! Przecież nawet marzanny nie utopiliście. A nie. Wy chcecie zatopić inne partie demokratyczne...

 5. Tymczasem Niemcy wytrwale drążą temat Armii Europejskiej przy nieoczekiwanym wsparciu Polski. O co Niemcom chodzi — można zrozumieć: IV Rzesza musi mieć swoje wojsko i wyrwać się w końcu spod kontroli USA. Ale jaki przewrotny fortel ma w głowie Naczelnik, że im w tym pomaga ?

  Pokaż ten wątek
 6. chce ktos sobie lickowac tweetki?? robie nowa liste:( jak tak to zostawcie cos pod spodem

 7. W dziwnym kraju żyjemy. Wszystko co propolskie jest gorsze, niedofinansowane, traktowane po macoszemu. Finansujemy za to antypolskość. To przecież nie jest normalne i stoi na głowie. No kiedy w końcu doczekamy zmian? Konferencja w Paryżu powinno już zdecydowanie obudzić śpiących!

  Pokaż ten wątek
 8. Może warto przypomnieć artykuł o handlu długami szpitali, kancelarii Greenhouse, GCM i Lechu Kaczyńskim, który blokował ustawy o oddłużeniu szpitali? CC:

 9. PiSowcy powtarzają w kółko te same frazesy. Przypadek? Nie! Prezes, wiedząc że jego ludzie to idioci, zadbał o tzw. briefy. Politycy dostają instrukcje, jak komentować np. ("Z rzekomej bomby zrobił się niewypał) i jakich tematów unikać.

 10. co ja słyszę, chyba pomyliłam konwencje. Mówienie o równości wobec prawa? kastach? wolności religii i sumienia? w obecnej sytuacji politycznej?

 11. nie wiem jak było, ale po prostu i poziom nauczania języka i jego liczba godzin według mnie nie jest wystarczająca, bo widzę ludzi w moim wieku, którzy albo nie umieją za bardzo języka, albo mają przed nim blokadę i na co te godziny nauki? poza tym ile nastolatków teraz +

  Pokaż ten wątek