1. 23 mar

  wazne!!! nie zapominajmy w tym wszystkim rowniez o szacunku i wyrozumialosci dla pracownikow biedronek i wszystkich innych sklepow

 2. 22 mar

  Dziękuję wszystkim, którzy zachowują się odpowiedzialnie w tym trudnym czasie. Do tych, którzy zbierają się w większych grupach, raz jeszcze apeluję: nie róbcie tego! Z nie ma żartów. Jeśli możesz – . Jeśli wychodzisz – zachowaj ostrożność i dystans.

 3. Grodzki zaplanował mącić, judzić, manipulować a przy tym jako Marszałek, a przede wszystkim lekarz, kompletnie nic nie robić i...Plan wykona... Oto, co znaczy umiejętność planowania czasu i prawidłowa ocena własnych możliwości !

 4. Kolejny piękny dzień! Słonecznie w Krakowie. Pełne jadu komentarze, przekazy tracą w takim dniu ostrość. Warto zastanowić się, czy zamiast uprzykrzać innym życie, nie jest lepiej obdarować drugiego dobrem. Dedykuję wszystkim twiterowiczom piękne kwiaty mojej moreli.

 5. Ja mam takie wewnętrzne przekonanie, że po tym wszystkim, wyjdziemy z tego silniejsi i jednak lepsi jako ludzie. Takie rzeczy zdarzają się raz na sto lat i to jest sprawdzian z człowieczeństwa.

 6. 24 mar

  Nie ulegajmy panice! Wszystko jest pod kontrolą! Rząd nad wszystkim panuje!😷

 7. Wszystkim wspaniałym uczestnikom "przestrzeni" TT, którzy dzielnie walczą z pisowską dyktaturą słowem, obrazem i dźwiękiem Wielkie piętkowe i ukłony za Wasz olbrzymi wysiłek ✌️✈️✌️✌️✌️ Zdrówka Wam życzę i wspólnego pokonania reżimu PiS...

 8. 23 mar

  Dołączam się. Wszystkim Józefowiczom i Jandom, biznesmenom płacącym podatki na Cyprze, klubom ekstraklasy, dziennikarzom, pajacom którzy narzekają na brak posiłku w darmowym samolocie, ja fryzjerka z dwójką dzieci niezarabiająca od tygodnia mówię - s p i e r d a l a ć !!!

  Pokaż ten wątek
 9. 27 mar

  Każdy ma rozum i zrobi wedle niego, dziękuję za zrozumienie i przepraszam tych co myślą inaczej. Zgoda buduje a niezgoda rujnuje, tego nam wszystkim życzę.

 10. Pytanie do "zjednoczonej prawicy": w jaki sposób zdezynfekujecie korespondencję w wyborach? Zalejecie spirytusem? Zagazujecie? Czy pozwolicie się wszystkim zarazić? Albo.... spalicie zarazę i sami sobie listy napiszecie. Dla bezpieczeństwa.

 11. 23 mar

  Hej , pomóżmy Ministrowi Zdrowia , samym sobie i wszystkim Polakom. Siedzimy w domu. Za duzo nas na ulicy. Nie bagatelizujmy sprawy. Im szybciej to zrozumiemy, tym szybciej wrócimy do normalności🙏👍🏻👍🏻