1. 19 mar

  starzy!! zuza jest taka kochana!! ustaliliśmy juz wszystko i teraz poszła juz rysować projekt, uwu

 2. Szczerze, najprostszy projekt to najlepszy projekt. i jego bolid w moim mniemaniu wygląda obłędnie. W tym wypadku kapitan Roksana Wers dała inspirację do stworzenia malowania.

 3. Rząd przyjął we wtorek projekt noweli ustawy, zgodnie z którym od maja to gminy będą udostępniały dane jednostkowe z rejestru , a nie - jak do tej pory - szef MSWiA.

 4. 17 mar

  🍃Łazienki Królewskie 🍂13.08.18

 5. 18 mar

  Jaki znowu kurwa projekt

  Pokaż ten wątek
 6. 23 marca przyjdź na dzień otwarty Siewierz Jeziorna, znajdź swoje wymarzone M, a my pomożemy Ci je urządzić. Na klientów czekają: ➡ 10 proc. rabatu na projekt aranżacji wnętrza ➡ bezpłatny projekt łazienki ➡ porady i konsultacje architekta wnętrz

 7. W skali od 1 do 100 jak bardzo mam przejebane, jeżeli kompletnie nic nie umiem na ten projekt?

 8. PROJEKT A ANGIELSKIEGO

 9. spłakałam się dzisiaj na zajęciach jestem na spec. edytorsko-wydawniczej, robimy projekt książki, mamy wprowadzenie do indesigna, prowadząca kazała zmienić font, każdy wybiera jakiś ładny, czytelny. kolega zrobił wszystko comic sansem COMIC SANSEM KSIĄŻKĘ przepiękne XD

  Pokaż ten wątek
 10. D. Nardella, burmistrz Florencji: "Do końca maja b.r. będziemy w stanie przedstawić ostateczny projekt 🏟 Co z Artemio Franchi? Trzeba ustalić, co będzie dla niego nowym życiem. Wierzę, że do 2023 roku będziemy w stanie zakończyć wszelkie działania z tym związane".

 11. 18 mar

  oto projekt mojego kubka, chyba przesadziłamXD

  Pokaż ten wątek