1. Szef firmy Cambridge Analityca, która nielegalnie wpływała na wyniki wyborów prowadził "bardzo, bardzo udany projekt we wschodnioeuropejskim kraju". Andrzeju Dudo - czy to Ty jesteś tym projektem?

 2. Złożyliśmy dziś projekt likwidacji tzw. "podatku Belki"! Wszyscy obiecywali, więc mówimy sprawdzam. Projekt tu: Już 23. projekt w akcji :-)

 3. 18 mar

  Fajny projekt i fajne zdjęcie.

 4. 19 mar

  Uwaga! Wycofano z Sejmu projekt zmian ustawy o umożliwiający zwołanie posiedzenia przez prezesa .

 5. 18 mar

  zrobili razem jeden projekt a wy juz z nich robicie homo stopXSXD

 6. Jestem sama w domu i robię sobie jajecznicę, skończyłam więc oparłam drewnianą łyżkę na patelni (jak coś mam dwie a druga była wysoko na lodówce) wracam z łazienki a te dwie łyżki są położone równiutko obok siebie na blacie. JAKIM KURWA CUDEM SKORO JEDNA LEŻAŁA NA LODÓWCE

 7. Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka pozytywnie zaopiniowała projekt zaostrzenia prawa aborcyjnego, mimo że uderzy on w prawa człowieka kobiet. Nie zgadzasz się? Podpisz petycję!

 8. Myślicie, że Pani Kaja Godek- obrończyni św. Zygoty, rozpisałaby chętnie projekt dotyczący eliminacji „nie- Polaków”? Po lewej- obok zaprzyjaźnionych chłopców.

 9. Okrutne prawo, okrutni ludzie. Projekt zaostrzający prawo aborcyjne z pozytywną opinią komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. To wbrew podstawowym prawom kobiet do zdrowia, życia. Wbrew wolności ludzi do podejmowania decyzji.

 10. Rząd przyjął projekt ustawy o biopaliwach. Czyli... O nowej Opłacie Emisyjnej (8gr + VAT) za każdy litr benzyny. Orlen i Lotos obiecywały, że pokryją to ze swojej marży, ale wiadomo jak jest. Nowy podatek dla kierowców.

 11. 18 mar

  Projekt nowego prawa pracy zakłada np. koniec dowolnego planowania dat wypoczynku przez pracownika. Branie pojedynczych dni będzie przysługiwało tylko tym, którzy mają co najmniej 14 dni urlopowych. Efekty pracy komisji kodyfikacyjnej to tykająca bomba dla rządzącej większości?