1. Najuczciwszym politykiem jest Pan Jarosław Kaczyński - ten człowiek to ideał polityczny i to przede wszystkim jemu można zaufać. Całe swoje życie poświęcił dla ojczyzny.

 2. Złotoustny radomianin pisząc o swoim informatorze zza krat, ma na myśli przyjaciela bandyte Tyce z Jude Gang jak również obecnie za kratami przebywającego bandyte cracovii Mastera. Info SZ.J. jest kłamliwe, a przede wszystkim musi się nauczyć szacunku do ludzi. Inferno z dużej!

 3. Wszystkim Organizatorom i Uczestnikom dzisiejszych obchodów 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, które odbyły się w tak wielu miastach i miejscowościach w całej Polsce, ogromnie dziękuję za trud i zaangażowanie. Niech żyje Niepodległa Rzeczpospolita!

 4. Papierowy czołg jadący za żołnierzami zmieniającymi się na warcie przy Grobie Nieznanego Żołnierza - to jest nie tylko żenujący obrazek, ale przede wszystkim brak szacunku dla munduru, dla noszących go teraz i w przeszłości polskich żołnierzy.

 5. Słuchajcie skończyłam twarz, jeszcze jakieś 10 dni pracy przede mną i będzie gotowe, stay tuned

  Pokaż ten wątek
 6. 9 lis

  ja mówiąc ja widząc wszystkim ze sprawdzian nie musze się uczyć bo wszystko umiem

 7. Dzień dobry, perełki! Z tej strony wita was Chungha i zapraszam do rozmowy: - Wpadnę na dm z uroczymi kotkami. - Będzie mi bardzo mi i zapraszam na kawę. Życzę wszystkim miłego dnia/wieczoru/nocy. Odpoczywajcie!

 8. Ha i co??? Kij wam wszystkim w oko

 9. dobranoc wszystkim 😊💕

 10. 3 lis

  unpopular opinion: dbanie o siebie to nie tylko pielęgnacja, makijaż, treningi i ładne ubrania, tylko przede wszystkim troska o swoją psychikę, czytanie wartościowych książek, szeroko pojęty rozwój osobisty, hobby, odpoczynek i inne czynności, które poprawiają nasze samopoczucie