1. Liam powiedział, że wszyscy go źle zrozumieli, o tym co powiedział o powrocie One Direction i że nie jest tak, że ostatnio rozmawiali o tym. Omawiali to, po tym, jak zdecydowali pójść na przerwę, wtedy rozmawiali o tym, jak chcą wrócić.

 2. Jest w tym symboliczna sprzeczność: władza oddaje hołd bohaterom, czci wzniosłe rocznice, używa patosu, upaja się ornamentami mowy, a jednocześnie tę naszą wykrwawioną dawniej Polskę poniża pogardą dla konstytucji i zemstą na oponentach politycznych. Fałsz, obłuda, zakłamanie.

 3. Umknęło mi, że następca Phila Colinsa mieszka teraz w Polsce i mówi, że jest w naszym kraju szczęśliwszym człowiekiem. Pewnie dlatego, że nie rozumie co piszą przy Czerskiej

 4. James Florence i jego kocie ruchy❗ W niedzielę od 17.30 w Polsacie Sport kolejny hit - mecz 🆚 📺

 5. Demi i Bella razem w klubie ze striptizem

 6. a co tam panie w polityce wojennej ? fb jest dla niemrakow . i ja tam przebywam i nic o świecie nie wiem .

 7. Kto nakłamał autorom fanfików, że podpierdalanie kwestii bohaterów kanonicznych dla OC jest okej, czemu tą OC zawsze jest kobieta i dlaczego ja na to muszę trafić zawsze, jak daję szansę fanfikom z OC w głównej linii fabularnej kanonu.

  Pokaż ten wątek
 8. No i nareszcie się najebie po tych egzaminach z Norte Dame, lemurem, jakimiś patykami, herbatką na Mount Everest, bitą śmietaną, Rosseau i chujami mujami dzikimi wężami... CHUJ W DUPE CKE! NIE CHCE WIECEJ WIDZIEC TEGO SKRÓTU I NAWET NIE CHCE O NICH SLYSZEC!

 9. Młodzi Polacy mówią -dość- oskarzaniu nas o niepopelnione zbrodnie. Mocny spot juz niebawem, a w nim "Inka", dziecko Ulmow i rotmistrz Pilecki. Tylko w mozecie zobaczyc jego trailer.

 10. napisałam angielski w 25 min i się zastanawiam cxy to dobrze czy źle

 11. dla wszystkich, dla których słowa: Bóg, Honor, Ojczyzna są ważne. Dopóki jesteście Kochani i wierzycie w te wartości jest nadzieja 💪🇵🇱