1. Taśmy z ładunkami wybuchowymi w skrzydle samolotu - to kolejny wykwit paranoi smoleńskiej. W normalnym świecie coś takiego trafia na półkę z książkami o żyjącym Elvisie i lądowaniu UFO. W państwie PiS jako prawda do rządowej telewizji. Polska nie jest w rękach stabilnych ludzi.

 2. Najciekawsze w tej całej kampanii amerykańsko-żydowskiej fundacji jest fakt, że promując termin "Polish Holocaust", sama przyczynia się do... negowania podstaw Holokaustu, wymazując z horyzontu jego projektantów i sprawców - Niemców. Wygląda jak robota rosyjskiej V kolumny.

 3. Film rozpowszechniany w Stanach przez środowiska żydowskie wraz z petycją o zerwanie stosunków z Polską pokazuje 1. jak można zrobić efektowną ( oby nie efektywną) akcję w krótkim czasie. 2- jak żenująco siermiężne są na tym tle "działania"

 4. Uznałem że znowu odwiedzę czarownice i dowiem się nieco o swoim losie. Nowe wizje uspokoiły mnie całkowicie, dowiedziałem się że nie zabije mnie żaden człowiek zrodzony z niewiasty więc teraz jestem spokojny.

 5. W odpowiedzi do

  Ja cie wkurwiam cały czas ale ona wie jak mnie to wkurwia jak ktos odczytuje i nie odpisuje na wiadomości djkwsnnxjeie zacznij ze mna snapowac teraz lol mam mood na to

 6. Jak co środę. O tym, że kierunek zmian w polskiej piłce to stawianie organizacji i stabilizacji finansowej na równi, albo i ponad poziomem sportowym.

 7. Niech zatrudnią tego Włocha i biorę tego ognistego królika. :P

  Pokaż ten wątek
 8. Bezpodstawny hate na Metal Gear Survive jest w modzie, ale i tak zamierzam się dobrze bawić :]

 9. mam ck, miałam bluzę z championa ale wyrosłam no i kilka rzeczy tam jest, ale wsm bardziej patrze na to co mi się podoba

 10. mój profil był poświęcony sztuce i docenianiu wszystkiego co kultura ma na swoim koncie począwszy od korzeni, dopiero potem przyszło mi do głowy żeby poszukać shippów których lubię, ale NIKT nie jest w stanie sprostać moim oczekiwaniom, dlatego wracam do początku

 11. Dobra, moze jednak tylko z historii i biologii. Reszta jest spoko

  Pokaż ten wątek