1. Czasu, potrzeba czasu. To co się przez ponad 25 lat zakorzeniło w Polsce trudno od razu wyrwać. Zbyt wiele powiązań i układów.

 2. 13 paź

  Ilu jutuberów potrzeba żeby wypromować Marcina Dubiela? . . . . Stu

 3. IMO kampania skazana na totalną porażkę. Nie dlatego, że jest źle zrobiona (uważam, że spot jest dobry), ale dlatego, że sama kampania nie zadziała. Potrzeba przede wszystkim drastycznego podniesienia mandatów i poprawy egzekwowania przepisów.

 4. Niemcy dobrze widzą jak sprzeczne są interesy nie tylko ekonomiczne państw UE,stąd potrzeba ideologicznej nadbudowy,zwanej" wartościami europejskimi" z których najważniejszą jest postęp integracyjny pod ich przywództwem.

 5. 13 paź

  Piękny ptak i niezwykła maszyna

 6. Potrzeba dwóch budowlanców-nowe budownictwo-okolice Venlo.

 7. Ale mam bilet tygodniowy więc nic mi do szczęścia nie potrzeba ☝️

 8. 11 paź

  Jest pilna, niekwestionowana potrzeba finansowania niekomercyjnych , do czego zostanie powołana .

 9. Dyrektor we Cezary Morawski wreszcie odwoływany. Był szefem sceny w stolicy Dolnego Śląska dwa lata. O te dwa lata za długo. Ile czasu będzie potrzeba by odbudować jakość artystyczną? Może tak samo długo!

 10. Gram w i cholera jest przyjemnie. Mam poczucie postępu. Zdobywam kolejne karty i decki. Opcji gry jest sporo. Graficznie ładnie. Kibicuję, ale przy okazji czekam na "Artifact" od Valve

 11. Większość za komisją! Ale to nie może być komisja sejmowa - komisja musi być ekspercka i apolityczna, choć umocowana w instytucjach państwa. Jej kształt wypracujemy po radach od i doświadczonych ngosów jak itp