1. 18 maj

  WIADOMOŚĆ DLA WSZTSTKICH ZAINTERESOWANYCH KONCERTEM SHAWNA v.2! Hejka! Jest pomysł aby zorganizować drugi koncert na Touron Arenie w Krakowie. Potrzeba do tego baaaardzo dużo osób dlatego też proszę o RT. Zapewne znajdzie sie dużo osób które+

  Pokaż ten wątek
 2. Straszny ciemnogród w tej Wielkiej Brytanii: kościelny ślub pary książęcej, tradycja, etykieta, dress code, maniery. Zero nowoczesności i postępu. Ciemnota kompletna.

 3. "Oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba..." 😎

 4. 18 maj

  "żadenego postępu na Ziemi z całą pewnością nie zawdzięcza ludzkość gejom" to co zrobili gówno ma do orientacji ale aleksander macedoński michał anioł da vinci szekspir alan turing bayard rustin oscar wilde i to pomijając lesbijki aktorów czy muzyków czy stricte działaczy lgbt

 5. 18 maj

  Londyn. Minął mnie kierowca Uber Eats - Polak w koszulce z godłem. Czy to żeby pewna grupa ludzi miała zawiezione jedzenie zamiast pójść samodzielnie do baru jest tak istotną potrzebą gospodarczą że Brytyjczycy chcą iść w imigrację zarobkową? Czy ta sprawa nie wymaga debaty?

  Pokaż ten wątek
 6. Każda poszczególna nagroda miała charakter UZNANIOWY i to Pani za każdym razem decydowała komu i ile należy wypłacać nagrody. Przez lata udziełała Pani Jakubowi R pełnomocnictw,hojnie go nagradzała. Ile jeszcze potrzeba by zechciała w końcu Pani wziąć odpowiedzialnośc za decyzje?

  Pokaż ten wątek
 7. 17 maj

  Donald Tusk na zamiar kandydować w wyborach do europarlamentu w 2019 ... powodem miałaby być potrzeba uzyskania unijnego immunitetu na wypadek, gdyby obecna władza chciała mu postawić jakiekolwiek zarzuty w sprawie Smoleńska ...

 8. 20 maja 2018, godzina 22:30? Nie kurwa, kolejny sezon spierdolony przez . Kolejne wstydliwe straty punktów, przegrane, a na koniec sezonu znowu brak obietnicy, bądź zapewnienia, że będzie dobrze. Nie będzie! Potrzeba zmian!

 9. 13 maj

  PBS jezdzi po Polsce i pyta Ludzi czego Im potrzeba. Pani Premier po co tak daleko .W Sejmie czekają

 10. 14 maj

  Ile polaków potrzeba żeby sciąć drzewo? 96 i samolot

 11. Chuj z tym FA Cup. Pozbyć się słabeuszy, którzy nie potrafią utrzymać wysokiego poziomu gry przez cały sezon. Za dużo mamy średniaków, którzy regularnie zawodzą, tu potrzeba naprawdę dobrych transferów, aby grać o Mistrzostwo.