1. 14.01

  Potrzeba 75.000 drzew, aby wydrukować niedzielne wydanie New York Times

  Pokaż ten wątek
 2. 12.01
  W odpowiedzi do

  Widzę że Pani na Twitterze jeńców nie bierze. I bardzo dobrze. Więcej nam takich posłów potrzeba. 👏👏 Przy okazji chciał bym się spytać co Pani sądzi o czekającej na podpis Prezydenta USA? Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych twitterowych sukcesów.

 3. Macki WSIowej ośmiornicy sięgają wszędzie, nawet do najwyższych organów Państwa. Dlatego potrzeba takich uczciwych i zdeterminowanych ludzi jak Pan Antoni Macierewicz, którzy potrafią się rozprawić z tą komunistyczno-lewacką patologią. Obdarzyć ich nadzwyczajnymi kompetencjami!!!

 4. 15.01

  Do szczęścia nie potrzeba wiele. Paczka papierosów, odpowiednia osoba obok w zupełności wystarcza.

 5. W odpowiedzi do

  O matko, z kolanem to trzeba uważać :( do lyzew to w ogole koordynacja ruchowa jest potrzeba i rzeczywiscie lepiej miec pewnosc ze wszystko zdrowe..

 6. Proszę o modlitwę - tego mi teraz najbardziej potrzeba.

  Pokaż ten wątek
 7. 14.01

  Zastanawiałam się, co robi przeciwnik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, kiedy w jego życiu zaczyna źle się dziać i zachodzi potrzeba skorzystania ze sprzętu z czerwonym serduszkiem. Może lepiej opuścić ziemski padół niż dać satysfakcję Owsikowi.

 8. W odpowiedzi do

  Występuje potrzeba, żeby w nowych dowodach osobistych była zaszyta informacja, na kogo właściciel dowodu głosował. Potem już luzik:-) - przychodzisz do pracownika, wczytujesz dowód i recepcjonistka kieruje Cię do właściwego doktora.

 9. 14.01

  Na WOŚP zbiera cała Polska (z wyjątkiem PiSowskiego grajdołka) Zbiera lewica i prawica, harcerze, siostry zakonne i księża. Zbierają bo wciąż potrzeba pieniędzy sprzęt do leczenia dzieci. Więcej pokory Panie Ministrze!

 10. Potrzeba jest od razu ustawa zabraniająca finansowania islamu w Polsce przez Arabię Saudyjską. Ale znowu wróciliśmy do stanu poprzedniego. Polska racja stanu stała się fikcją. W innych państwach Międzymorza umiano to załatwić. PiS zszedł na psy. Żydzi wspierają islam w Polsce.

 11. 12.01

  AL=Armia Lewacko-Sowiecka Takich widoków w Polsce nam nie potrzeba...śmierdzi komuną.