1. 17 mar

  RT! W wyniku postępu w bad. genetycznych w 2011 r. za czasów PO prokuratura dostaje dowód,że Komenda jest niewinny.Nic z tym nie robi.Ten sam materiał bierze i człowiek jest na wolności! Tak rządzili nieudacznicy z PO z pomocą medialną Giertycha.

 2. Moim zdaniem, żadna partia nie powinna mieć większości konstytucyjnej. Każda władza demoralizuje. Tym bardziej władza niemal absolutna. W każdej zdrowej demokracji potrzeba zdrowego rządu, ale i zdrowej, co podkreślam, zdrowej opozycji hamującej ów wszelkie demoralizacje.

 3. 15 mar

  Tomasz Komenda - żywy symbol na to, że siedzą nie ci co potrzeba.

 4. 17 mar

  (+18) czasami potrzeba więcej.

 5. Ludzie na co dzień walczący z krzyżem, kiedy jest ich potrzeba i interes do zrobienia - wtedy po niego sięgają...

 6. Do gwałtów zbiorowych na Polkach nie potrzeba ARABÓW, UKRAIŃCY też to potrafią 😬 Biedrzychowa pod Polkowicami ( dolnośląskie, Wrocław, obecnie 20% ludności to UKRAIŃCY )

 7. Przestanmy panikowac z tym transferem do cwelki. Do końca sezonu gra u nas i wątpię że będzie chciał zostać w ESA na dłużej. Takimi plotkami chcą odwrócić uwagę od słabej formy. A wogole mają tych Karlitosow tyle że już kolejnego im nie potrzeba 😉

 8. 17 mar

  (...) a wielkiej pilności potrzeba temu, kto szczerze w dobrem postępować pragnie.

 9. 16 mar

  Nie potrzeba Bundeswehry - nam wystarczy minus cztery:

 10. 18 mar

  TVN jak zawsze na czele postępu:) Zaskoczeni? Bo my nie:)

 11. Ustawa antyaborcyjna to wierzchołek góry lodowej. Potrzeba sprawnego i kompletnego systemu pomocy rodzinom, które urodzą dziecko wymagające większej opieki.