Pomysłowa obudowa wanny

Obudowa wanny może być prawdziwą ozdobą każdej łazienki. Do wyboru mamy szereg pomysłów, a wszystko zależy od naszej pomysłowości oraz oczywiście od ogólnego wystroju łazienki i efektu, jaki chcemy osiągnąć w naszym wnętrzu. Jeszcze kilkanaście lat temu obudowa wanny była traktowana tylko jako naturalna konieczność.szybko się to jednak zmieniło,…

szybko się to jednak zmieniło, a architekci zaczęli ją wykorzystywać jako element wystroju i ubarwienia wnętrza. Zanim zdecydujemy się na konkretne rozwiązanie, warto przeanalizować dostępne możliwości a także zasobność naszego portfela. Egzotyczne drewno, choć piękne, jest też niezwykle drogie, więc nie każdy może sobie na nie pozwolić. Dużo tańsza, choć mniej efektowna, wydaje się być obudowa wanny wykonana z płytek ceramicznych. I tu także mamy wybór – możemy zdecydować się albo na zestawienie monochromatyczne, albo wybrać płytki kontrastujące z glazurą, jaką kładziemy na ścianach.

Ciekawym, choć nieco” surowym” rozwiązaniem jest…

Ciekawym, choć nieco” surowym” rozwiązaniem jest obudowa wanny wykonana z kamienia lub np. marmuru. To także dość kosztowne rozwiązanie. Zanim zabierzemy się do dzieła, warto przemyśleć detale – jak na przykład sposób mocowania baterii czy chociażby ewentualne podświetlenie, dzięki któremu nawet prosta obudowa wanny zyska na wyrazie.

Comments (1)
  1. goral

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś