1. Papierowy czołg jadący za żołnierzami zmieniającymi się na warcie przy Grobie Nieznanego Żołnierza - to jest nie tylko żenujący obrazek, ale przede wszystkim brak szacunku dla munduru, dla noszących go teraz i w przeszłości polskich żołnierzy.

 2. Wszystkim życzę Radosnego przeżywania Dnia Niepodległości 🇵🇱🇵🇱🇵🇱

 3. 📢Wszystkim Polkom i Polakom składam życzenia: Wielkiej i wspaniałej Polski - naszej Ojczyzny, w tym szczególnym dniu: dniu 🇵🇱🇵🇱Narodowego Święta Niepodległości🇵🇱🇵🇱

 4. Dzień Dobry życzę wszystkim wspaniałego Święta Niepodległości Chwała Wielkiej Polsce !!!!

 5. Z okazji nowego poniedziałku, oraz 101 rocznicy odzyskania niepodległości, w nadchodzącym tygodniu wszystkiego najlepszego życzę wszystkim prawdziwym prawym Polkom i Polakom.

 6. 101. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości 🇵🇱 W tym dniu składamy podziękowania wszystkim weteranom walk o niepodległość na ręce najstarszego żyjącego Powstańca Warszawskiego - Pułkownika Kazimierza Klimczaka, który urodził się jeszcze przed wybuchem I wojny światowej.

 7. Wszystkiego Najlepszego wszystkim Polakom, moim rodakom z okazji Dnia Niepodległości. Pozdrowienia z ośnieżonego Beskidu Źywieckiego.

 8. Wszystkim tym, którzy nadal nie wiedzą przypominam, że lot do Smoleńska organizowała kancelaria tuska.

 9. WSZYSTKIM ŻYCZĘ MIŁEGO ŚWIĘTOWANIA I NIE ZAPOMINAJMY ŻE JESTEŚMY POLAKAMI CAŁYM ROKIEM A NIE TYLKO OD ŚWIETA. 👊👊👊👊

 10. 9 lis

  ja mówiąc ja widząc wszystkim ze sprawdzian nie musze się uczyć bo wszystko umiem

 11. Ha i co??? Kij wam wszystkim w oko