Pisuary w prywatnym domu? Dlaczego nie?

Pisuary to standardowy element wyposażenia niemal w każdej męskiej toalecie publicznej. Jest to bowiem idealne urządzenie sanitarne, które pozwala mężczyznom oddawać mocz w komfortowej pozycji. Dlaczego więc pisuary tak rzadko montuje się w domach prywatnych. Pisuary są potrzebne mężczyznom tak samo, jak miska ustępowa kobietom.Co prawda to drugie urządzenie może…

Co prawda to drugie urządzenie może służyć zarówno jednym, jak i drugim, ale jeśli tylko rozmiar łazienki na to pozwala, może warto by było pomyśleć o zamontowaniu pisuaru. W domu, w którym jest przewaga mężczyzn pisuary wydają się być dość rozsądnym rozwiązaniem. Polecane są także w domach, gdzie bardzo często gości się liczne męskie towarzystwo. Pisuary w domach prywatnych mogłyby rozwiązać podstawowy problem, jaki powstaje w związku z notorycznym nieopuszczaniem przez mężczyzn deski sedesowej po oddaniu moczu.

Jeśliby mężczyzna miał swój pisuar,…

Jeśliby mężczyzna miał swój pisuar, nie musiałby każdorazowo podnosić deski, kiedy chciałby załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Czy nikt nie pomyślał o tym, że ciągłe podnoszenie deski też musi być irytujące. Pisuary to w zasadzie dość małe urządzenia sanitarne. Mogą się więc zmieścić nawet w bardzo małej łazience. Dlaczego więc się na nie nie zdecydować?.

Komentarze(2)
  1. Tereska
  2. Maryśka

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś