Pisuary dla kobiet – w końcu higienicznie

O ile widok mężczyzny oddającego mocz na stojąco jest zupełnie normalnym obrazkiem, tak widok kobiety siusiającej w tej pozycji z pewnością niejednego by zszokował. Być może jednak już niedługo będziemy szokowani bardzo często. Od pewnego czasu w publicznych toaletach zaczynają się bowiem pojawiać pisuary dla kobiet.Damskie pisuary, choć często traktowane jako ciekawe,…

Damskie pisuary, choć często traktowane jako ciekawe, ale jednak bezużyteczne gadżety, wielu kobietom już zdążyły przypaść do gustu. Jak pokazują statystyki 92% kobiet nie siada w publicznych toaletach, a 58% kobiet czuje do nich wstręt. Oddają więc one mocz albo w pozycji na tzw. narciarza, albo kucając nad muszlą z nogami na desce sedesowej, ale w takich pozycjach w ogóle trudno jest się wysiusiać, trudno jest też nie zamoczyć zarówno siebie, jak i wszystkiego wokół.

Niektóre kobiety decydują się ostatecznie usiąść w…

Niektóre kobiety decydują się ostatecznie usiąść w publicznej toalecie, ale zanim to zrobią, wykładają deskę ogromnymi ilościami papieru toaletowego. W tej sytuacji damskie pisuary z perspektywą bezdotykowego oddawania moczu są dość kuszącym rozwiązaniem. Jeśliby pisuary dla kobiet na stałe zagościły w damskich toaletach, być może w końcu oznaczałyby też koniec kolejek, które do damskich toalet zawsze są bardzo duże.

Comments (1)
  1. Maryśka

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś