Pisuary damskie czy Urinelle?

Ile kobiety, by dały, żeby móc sikać tak jak mężczyźni. Pozycja stojąca bez konieczności rozbierania się to komfort, którego kobiety nigdy nie doświadczą. Okazuje się, że nie jest to prawdą. Kobiety bowiem też już mogą siusiać na stojąco. Jednym z udogodnień dla kobiet mają być pisuary damskie. Takie urządzenia pozwalają kobietom oddawać mocz prawie na stojąco.Nie są one jednak tak wygodne,…

Nie są one jednak tak wygodne, jak męskie pisuary, choć maksymalnie dostosowane do damskich potrzeb i możliwości. Zdecydowaną zaletą takich urządzeń jest to, że kobiety mogą w końcu sikać bezdotykowo, co jest niezmiernie ważne w publicznych toaletach. Czy może być coś lepszego niż pisuary dla kobiet. Wygląda na to, że tak. Specjalnie z myślą o kobietach powstał Urinelle – jednorazowy, higieniczny lejek umożliwiający kobietom oddawanie moczu w pozycji stojącej. Wystarczy przyłożyć go do cewki moczowej drugim końcem kierując go w kierunku toalety, by móc komfortowo oddać mocz tak jak to robią mężczyźni.

Galeria

Ten rewolucyjny produkt przyda się nie tylko w publicznej toalecie, ale także wszędzie tam, gdzie strój, miejsce, czy pora roku nie sprzyja wystawianiu pośladków na widok publiczny. Pisuary dla kobiet, lejek do sikania na stojąco. A może po prostu warto zadbać o czystość toalet w miejscach publicznych?.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś