Parawan plażowy – ochrona i prywatność.

Morze, plaża i słońce, to wymarzone wakacje większej części społeczeństwa. Każdy taki odpoczynek wymaga własnej inwestycji. Przybory plażowe są bardzo ważne, od nich zależy ochrona, oraz prywatność na plaży. Parawan jest istotnym gadżetem, który chroni nie tylko od wiatru, wirującego piasku, ale także od ciekawskich spojrzeń wczasowiczów.


wakacje bułgaria

Foto: pixabay.com

Zakup plażowego parawanu, najczęściej ma miejsce tuż…

Zakup plażowego parawanu, najczęściej ma miejsce tuż przy plaży. Nie wspominając już o cenach kurortowych, trzeba wspomnieć o istotnych zaletach jakie powinien posiadać parawan. Przede wszystkim porządny parawan powinien mieć swoją długość, za pomocą której ochrona jest stu procentowa. Zazwyczaj do najlepszych zaliczają się pięciometrowe, które spokojnie otoczą jeden duży, lub dwa mniejsze koce. Drewniane żerdzie, nie spełniają swojej roli w żaden inny sposób, jak tylko zapewniają stabilizację. W tym przypadku oczywiście wszystko zależy od siły mocującego, oraz głębokości na jaką je wbije.

pożyczka na wakacje

Foto: pixabay.com

Ważne jest jednak, jaki szeroki materiał…

Ważne jest jednak, jaki szeroki materiał naciągnięty jest na żerdzie. Generalnie parawan powinien mieścić się w przedziale od 60, do 70cm. Taka szerokość dobrze ochrania podczas leżenia i siedzenia. Parawany dodają plaży tęczowych barw. W pierwszej kolejności warto jednak zwrócić uwagę na jego funkcjonalność, a następnie na kolorystykę i wzór.

ochrona z plusem

Foto: pixabay.com

Comments (1)
  1. krakowiak82

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś