1. 17 paź

  Trafiłam na tweeta po hiszpańsku o historii transseksualisty na spotkaniu fanów z Bts. Posłuchajcie co mówi: "Kiedy poznałem ich po raz pierwszy w 2016 roku, nadal nie ujawniłem się jako trans facet. Wciąż byłem znany wszystkim jako dziewczyna, podczas gdy w rzeczywistości+

  Pokaż ten wątek
 2. 16 paź

  bycie virgosem jest kurwa tak meczace, wiecznie cos robisz i nic nie jest doskonale, wszedzie brud i syf, przejmowanie sie wszystkim 24/h, ambicje wyjebane z kosmosu, mimo zjebanej samoceny, i do tego wyrzuty sumienia jak nie masz sil nic robic, zycie ssie. Nie polecam

  Pokaż ten wątek
 3. 17 paź

  Włochy. Genua, 17.10.2021. Pracownicy w porcie w Genui: „Protest trwa. Porty w Genui i Trieście pozostaną zablokowane do czasu cofnięcia paszportów zdrowotnych wszystkim pracownikom we Włoszech!”

 4. W Polsce🇵🇱 w pierwszym roku pandemii zmarło o 23,7% więcej ludzi niż umierało we wcześniejszych latach. To jeden z najgorszych wyników w Unii🇪🇺. To blisko 80 tys. ludzi, którzy zmarli przede wszystkim dlatego, że państwo nie umiało im pomóc. Żaden mur tego nie zakryje.

 5. 16 paź

  Wszystkim foliarzom życzę spełnienia marzeń!👋😜

 6. Dzień dobry wszystkim 🤗 Na Mazurach zimno, ale słonecznie. Miłego dnia😊

 7. 17 paź

  Odkąd zaczęliśmy dyżury na granicy, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem działalności Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Hajnówce. Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom tej jednostki za dotychczasowe współdziałanie. Kłaniamy się Państwu nisko. Podziwiamy Państwa ciężką pracę.

 8. 💭 Diana Gabaldon: 📢 Czasami wiara zostaje ci wszystkim, co masz... ale to wystarczy.