1. „Na Węgrzech, w Austrii, w Polsce i we Włoszech nasze idee są u władzy” - powiedziała skrajnie prawicowa Marine Le Pen. „Putin nie zrobił ani jednego błędu w przeciwieństwie do jego przeciwników z Unii i USA, którzy cały czas błądzą” - mówiła także. Pokaż mi swoich przyjaciół...

 2. mieliśmy dziś lekcję o aleksandrze macedońskim z naszym wicedyrektorem a on otwarcie opowiedział o jego biseksualizmie/homoseksualizmie i powiedział, że ma nadzieje, że zachęcił nas do oglądnięcia filmu no pls, oglądałam to wieki temu

  Pokaż ten wątek
 3. Nawaleni i upaleni Polacy zrzucili śmietniki i rower na autostradę. Zasadniczo niemiecki kodeks prasowy zabrania podawania narodowości sprawców. Dziwnym trafem nie dotyczy to Polaków. Gdyby byli to przybysze z Afryki ich narodowość byłaby pominięta

 4. Widzę solidarne zachwyty nad BoJackiem i korci mnie, żeby w końcu zacząć oglądać. W związku z tym moje pytanie - jak bardzo po tym serialu wzrasta ochota na strzelenie sobie w łeb?

 5. 17 września — zaczyna się gehenna sowieckiej okupacji. Jej ślady odczuwamy do dzisiaj, wystarczy spojrzeć na stan umysłu sporej części kolejnych pokoleń Polaków, zniszczonych przez „wychowanie” w bolszewickim systemie myślenia i wartości.

 6. Kolejny dokument o Helenie Wolińskiej - ubeckim prokuratorze. Pod koniec zakończenie "....zmarła w Anglii"... i moja spontaniczna refleksja.... jak to "zmarła". Przecież to tylko ludzie umierają.... pomyślałem - zdechła.... ale w czym winne są zwierzęta takiego porównania...?

 7. chciałam usunąć wszystkie moje tweety i się udało... w połowie. zniknęły z mojego profilu ale liczbę wciąż pokazuje i w wyszukiwarce można wciąż je znaleźć 😒 miał ktoś podobną sytuacje? co mam teraz zrobić?

 8. Piękne prace złożono do Oddziału Śląskiego w konkursie Sztuka Osób Niepełnosprawnych – edycja 2018 Kategoria: Rzeźba kameralna i płaskorzeźba

 9. Latem musimy się nacieszyć w do piątku. W sobotę pierwszy powiew jesieni. Temperatura spadnie do 17 stopni. Czeka nas słoneczny tydzień. Opady możliwe tylko w piątek i sobotę:

 10. W odpowiedzi do

  Wie kolega, to jaki program asymilacyjny ma Polska? Czy wierzymy jak Francuzi oraz Niemcy, ze popracują u nas 30 lat i wrócą do siebie z emeryturami? Tym się nie da absolutnie sterować, ale jednak jakieś pomysły trzeba mieć.

 11. W 79. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę pamiętamy w naszych modlitwach o ofiarach wojny i sowieckich łagrów. Na zdjęciach pamiatki z łagrów znajdujące się w .