Ozdoba łazienki- wanna wolnostojąca

Posiadacze dużej łazienki zastanawiając się nad kupnem odpowiedniej wanny swój wybór mogą skierować na armaturę, jaką są wanny wolnostojące. Jest to dość odważne a czasami również kosztowne rozwiązanie jednak tego typu armatura łazienkowa będzie główną ozdobą łazienki sprawi, że pomieszczenie to stanie się naszym azylem ciszy i spokoju, odprężenia i relaksu.Ozdoba łazienki- wanna wolnostojąca – galeria

Koszty takich wanien są znacznie wyższe niż tradycyjnych należy również do nich doliczyć koszty baterii przywannowych, które w tym wypadku muszą być do nich odpowiednio dostosowane. Wanny wolnostojące dają nam naprawdę bardzo szeroki wachlarz urządzenia łazienki.

Mogą one być postawione bezpośrednio…

Mogą one być postawione bezpośrednio na podłodze, zainstalowane na klasycznych lub nowoczesnych nóżkach, mogą być postawione na podeście lub całkowicie zabudowane. Oprócz tego wanny wolnostojące mogą zachwycać swoim kształtem tutaj wybór również jest ogromy po tradycyjne owalne po okrągłe, kwadratowe, prostokątne oraz bardziej wymyślne kształty. Mogą one mieć różne kolory oraz być wykonane z różnego rodzaju materiału np. z ceramiki, stali, drewna, szkła, kamienia naturalnego czy też akrylu. Przed zakupem musimy poznać minusy.

Wanny wolnostojące są bardziej podatne na uszkodzenia, ponieważ w porównaniu z wannami narożnikowymi są na nie narażone z każdej strony dodatkowo wymagają więcej czasu na czyszczenie, ponieważ brudzą się z każdej strony. Jeżeli nasz wybór padł na wanny wolnostojące warto przed zakupem zajrzeć do katalogów z gotowymi aranżacjami takich łazienek lub udać się do profesjonalisty i wykonać projekt łazienki, pozwoli nam to urządzić łazienkę tak, aby była ona funkcjonalna a wszystkie elementy ze sobą współgrały.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś