Okrągłe umywalki do łazienki

Zawsze fascynowały mnie okrągłe umywalki. Nie wiem czemu, ale po prostu mi się podobały i wszyscy się temu dziwili. Ja i tak postanowiłam sobie zamontować takie cudo w swoim nowym mieszkaniu. Umywalka taka jest dziś łatwa do kupienia, co kiedyś było prawie niemożliwe. Teraz poszłam do sklepu z ceramiką i mogłam sobie wybrać taką, jaka mi się podobała.No trochę więcej kosztowała, ale…

No trochę więcej kosztowała, ale to zawsze było moim marzeniem, więc nie zwracałam bardzo uwagi na cenę. Więc gdy już rozstałam się z umywalkami w markecie i zabrałam tę swoją do domu, zaraz nakazałam fachowcom jej zamontowanie. Trochę się namęczyli, ale widzieli, że zależy mi na czasie, więc się postarali. No i po paru godzinach moja ulubiona umywalka czekała na mnie w łazience. Długo się nie zastanawiając wzięłam się za czyszczenie i mycie jej, gdyż była trochę zakurzona. Zaraz później wyglądała wspaniale, a ja mogłam już cieszyć się z nowej, pięknej ceramiki.

Domownicy są zadowoleni, gdyż od tamtej pory…

Domownicy są zadowoleni, gdyż od tamtej pory to ja dbam o czystość w łazience i osobiście szoruję nową umywalkę niemal codziennie. Uważam, że wygląda ślicznie i dodaje uroku mojej łazience, która jest już nieco stara. Postanowiłam, że nowa umywalka to dopiero początek i zamierzam wymienić resztę ceramiki łazienkowej.

Comments (1)
  1. lol

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś