1. Wstaję rano, patrzę, a marszałek Kuchciński jeszcze mnie nie odgrzybił, nie odszczurzył i nie zastosował środków chemicznych! Chce się żyć!

 2. Umknęło mi, że następca Phila Colinsa mieszka teraz w Polsce i mówi, że jest w naszym kraju szczęśliwszym człowiekiem. Pewnie dlatego, że nie rozumie co piszą przy Czerskiej

 3. moja sąsiadka dostała paczkę z Toronto BITCH MOŻE SIĘ KURIER POMYLIŁ I TO PRZESYLKA OD SHAWNA

  Pokaż ten wątek
 4. Jest w tym symboliczna sprzeczność: władza oddaje hołd bohaterom, czci wzniosłe rocznice, używa patosu, upaja się ornamentami mowy, a jednocześnie tę naszą wykrwawioną dawniej Polskę poniża pogardą dla konstytucji i zemstą na oponentach politycznych. Fałsz, obłuda, zakłamanie.

 5. Z racji ze podczas przerwy się nudziłam to podpytałam pare osób jakie było ich pierwsze wrażenie o mnie i były tylko dwa typu odpowiedzi

  Pokaż ten wątek
 6. MOJEGO 3333 TWEETA DEDYKUJE RODZINIE, PRZYJACIOŁOM, MOIM IDOLOM, ZNAJOMYM I WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJE KOCHAM WAS

 7. Wczoraj skończyłam ostatecznie (jak na razie) pisać książkę. Trzy dni wolnego i czas brać się za następną.

 8. 03 macie i lepiej już zakolegujcie się z dilerem cke

 9. Wspólnie z wrocławskimi przygotowujemy się do II Kongresu Wrocławskich Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się 6 czerwca. Dzięki za to spotkanie i do zobaczenia w :)

 10. Postulujemy, aby przebudowę rozszerzyć o ul. Leszno, przynajmniej na odcinku do Okopowej, ulica będzie spójna na całej długości. Wybudowana DDR wzdłuż Górczewskiej zostanie dzięki temu dociągnięta do powstającej właśnie trasy w Okopowej i Towarowej.

 11. Michał Probierz : "Legia nigdy nie zatrudni Probierza bo Legia woli zagranicznych trenerów. Wolą tych co się uczą. Poza tym Polak może coś powiedzieć. Probierz i Legia to raczej nie pasuje i raczej wątpie, żeby ktoś odważył się mnie tam zatrudnić. Ludzie by tego nie przeżyli."