1. Taki wpis złotego obok Wawrzyna i Rosoła dziecka Platformy na otwartym fb. Masakra. Co na to

 2. I jeszcze jedno. Mam po dziurki w nosie tych „polskich” dyplomatów, którzy na przyjęciach wobec przedstawicieli państw obcych wznoszą wzrok ku niebu z wyrazem oczu „dla kogo my teraz musimy pracować”

 3. W odpowiedzi do

  Pewnie pójdzie w świat, po prostu Amerykanie jeszcze śpią. Ale po co jeszcze u nas natywnie w mediach społ. Polacy wrzucają to nagranie i nadają mu zasięgi? Jakikolwiek nie byłby do jego powstania impuls, to jest po prostu (dla mnie choćby osobiście) niezwykle obraźliwy.

 4. ❝ W e l i v e i n a r a i n b o w o f c h a o s ❞ — ꒰ ꒱ ↻ ꒰ ꒱ ⋆.ೃ*

 5. Do Polaków i Źydów : Dekalog 8.." Nie wystawiaj fałszywaego świadectwa przeciw bliźniemu swemu."..i dodam : słowa strasznie ranią..bardzo..a widzę,że sprawy idą w najgorszym z możliwych kierunków..pomyślmy o tym drogowskazie..i o przyszłości..tyle nas łączy..

 6. Teraz może już pomóc tylko grafika od PFN. Panowie z fundacji odpalili painta, na poniedziałek ma być gotowa i wtedy wygramy wojnę informacyjną. 🙄

 7. Nie zgadzam się. Nieopisywanie buduje wokół tego dodatkowego newsa o spisku mediów, który będzie grany na polskiej alt-prawicy i dopiero zrobi zasięg (Pikio/Karnowcy)

 8. "We are who we are" *Raz kozie śmierć, co nie?* **Nie wierzę, że to robię** ***Prawdopodobnie pierwszy i ostatni raz***

 9. GOOOOOOOOL! 🔥⚽️ 88' Kropkę nad "i" stawia nie kto inny, jak . 🙃 Dwa trafienia i asysta? Możemy to nazwać doooobrym meczem! 😎🤙 5:0

  Pokaż ten wątek
 10. Kolejne umowy pożyczkowe podpisane, udzieliliśmy już przedsiębiorcom ponad 3,5 mln zł pożyczek w ramach projektu "Pożyczka mała" i "Pożyczka duża" z RPO WL 2014-2020. Nowe wnioski w trakcie rozpatrywania :)