1. Pan Duda mówi, że głęboko wierzy, iż „nowi sędziowie SN będą elitą społeczeństwa”. Nie. Będą elitą PiS, elitą łamiącej konstytucję ustawy, elitą czystek w wymiarze sprawiedliwości, elitą bezprawia, kłamstwa i oportunizmu. KE ma już mało czasu, by stanąć w obronie Polski. Czekamy.

 2. Kandydat PiS Jaki myli Dunajec z Dunajem, hekatombę z hatakumbą (cokolwiek to jest), Warszawę z czeską Pragą, a pogrzeb Sebastiana Karpiniuka wykorzystuje podle do kpin, bo jego „pracownik” pomylił mudnial z tragedią. Jest szansa, że pomyli wybory z wyborową i tyle go zobaczymy.

 3. . i Łukasz Piszczek z "dwudziestką" na plecach. 🔝👏 Dzisiejszy VLOG 👉

 4. Maślane ciastka do herbaty, ale w zasadzie i bez herbaty można je jeść :) A przepis w całości jest tu:

 5. Handel FX na żywo - tego jeszcze nie było! Zaloguj się do PRAWDZIWYCH kont i zobacz samemu. PRAWDZIWE pieniądze!

 6. W odpowiedzi do

  Ooo panie Patryku ciekawą kampanie Pan prowadzi jak Pan z góry przewiduje wygraną przeciwnika i kto będzie jego zastępcą.

 7. Ej wiecie co mi się przypomniało Siedziałyśmy z dziewczynami przed szkołą i ja takie 'ale ten rutek jest zjebany, nie wstawił mi 5 do librusa i mam tylko 4' a potem 'ale był ojebała kebsa' a dziewczyny w śmiech bo rutek stał za mną i chciał ze mną porozmawiać na temat oceny, leje

 8. W odpowiedzi do

  jejeje i loooooove u

 9. przeglądam sobie tweety z thos conu i plakusiam jak myśle ze została tylko reszta trzeciego sezonu shadowhunters.....

 10. Jest dostępna: w Belgii, Holandii. Nie musi mieć Pani nawet paszportu. W Polsce ludzie chcą czuć się bezpiecznie i liczyć na lekarzy, którzy ratują zycie, a nie dbają o interes ekonomiczny szpitala (panstwa).