1. Dzień dobry 🌹 Życzę wam wszystkim miłego dnia pełnego uśmiechu. Dbajcie o siebie i nie zapominajcie o wodzie ✌️ Love you 💜

 2. Podróżniczek to niewielki ptak w Karkonoszach przede wszystkim na Równi pod Śnieżką, natomiast na nizinach chętnie zasiedla miejsca podmokłe lub związane z wodami. Znakiem rozpoznawczym podróżniczków jest błękitno-czarno-brązowy śliniak.

 3. Słucham wystąpień polityków PO podczas debaty o zmianie kodeksu wyborczego, zmiany które pozwolą zachować konstytucyjny temin wyborów prezydenckich oraz przede wszystki dają gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa głosującym. Posłowie PO w amoku i agresji. Opili się soku z buraka?

 4. 1 kwi

  W Bawarii w ubiegłym tygodniu w 12 dni zorganizowano pełne wybory korespondencyjne z uwagi na zagrożenie . Frekwencja wyższa niż w I turze. Polecam tekst wszystkim kochającym demokrację, dla których takie głosowanie w Polsce w tej sytuacji byłoby jej zaprzeczeniem.

  Pokaż ten wątek
 5. Dzień dobry we wtorek. Wspaniałego i zdrowego dnia życzę wszystkim. 💛💛💛💗💗💛💛💗💗💛💛💛 Good morning. I wish you all a beautiful Tuesday. 💗💗💗💛💛💗💗💛💛💗💗💗

 6. 2 kwi

  Konferencja PO 21 kwietnia 2015r.: "Głosowanie korespondencyjne zagwarantuje wszystkim Polakom, że będą mogli uczestniczyć w wyborach"

 7. 3 kwi

  Trzódka w TOK FM bez zmian. Wołek o Kaczyńskim w jednej wypowiedzi: „chory paranoik”, „człowiek chory psychicznie”, „psychopata”, itd, etc. Po wszystkim głos Lisa: „Nie mam kompetencji, żeby z prof. Wołkiem polemizować”. I śmiech. Nie da się już PJK krytykować argumentami?

 8. 2 kwi

  serio zazdroszczę wszystkim, którzy nie piszą matury w tym roku. Ja dostaje już pierdolca od tego wszystkiego

 9. 1. Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wybrał mnie na sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Bardzo dziękuję za okazane mi zaufanie. To dla mnie wielki zaszczyt, ale przede wszystkim zobowiązanie. 🇵🇱

 10. 3 kwi

  Tyle powiem Dobranoc wszystkim miłej nocki może i jesteśmy pojebani i nabieramy się na wszystko ale i tak jesteśmy najlepszym fandomem i pamiętajcie chill nic nie wiadomo na 100% wiec spokojnie tak

 11. Wczoraj Gowin i jego ugrupowanie odnieśli spektakularną porażkę, ale jest jeden człowiek, który dojrzał w tym wszystkim zwycięstwo... tak to on, generał rewolucji Max.