1. Nowelizacja ustawy o IPN to tylko pudrowanie rany. Właściwym rozwiązaniem jest całkowita likwidacja IPN! Dość walki teczkami! Dość międzynarodowych kompromitacji! Dość skłócania Polaków!

 2. 18 lut

  To gadanie o zepsutym wizerunku Polski rozpowszechniają ci, którzy doradziliby bitej żonie, że rozwiązaniem na jej problemy jest operacja plastyczna twarzy, a nie walka o godność siebie samej.

 3. 13 lut

  Dziewczyny z długimi włosami znają ten ból kiedy zapinasz kurtkę a twoje włosy postanowiły zapiąć się razem z nią, kiedy po wyjściu z wanny czujesz jak zimna woda kapie ci po całych plecach albo kiedy włosy wchodzą ci do talerza gdy się nad nim pochylisz

 4. Co wziac do czytania do wanny

 5. 20 lut

  przyszła mi obudowa i to jest takie trochę dziadostwo ale livxy się napis>>

 6. 20 lut

  Premier świetnie wyglądający z doskonałym angielskim z wiedzą historyczną, dobrym życiorysem i Nazwiskiem okazał się Darem Niebos. On sam wygra tą wojnę z Żydami. No - może trochę mu pomożemy.

 7. Wybór Jacka Zielińskiego na trenera wydaje się racjonalnym rozwiązaniem. Mam nadzieję, że ogranie tam sytuację, jak zrobił to w Cracovii wiosną 2015 roku.

 8. 17 lut
  W odpowiedzi do

  Prosze o zdjecie z wanny👍🙄

 9. Najlepszym rozwiązaniem problemu farmaceutów nie chcących sprzedawać leków byłoby głosowanie nogami i omijanie ich aptek. Ale tutaj pojawia się problem miejsc, gdzie nie ma tej innej apteki.

 10. 18 lut

  Jaka szkoda, że jednak nie kupili tej złotej wanny do nowego mieszkania 😁

 11. W odpowiedzi do

  Nadchodzące raporty są analizowane, ale w tej chwili najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z Działem Pomocy: