1. O godzinie 12 przestaję pełnić służbę Posła Rzeczypospolitej to był honor i obowiązek obywatela Rzeczypospolitej z pełną pokorą wypełniany. Dziękuje wszystkim którym zawdzięczam sprawność wypełniania mandatu.

 2. Słuchajcie skończyłam twarz, jeszcze jakieś 10 dni pracy przede mną i będzie gotowe, stay tuned

  Pokaż ten wątek
 3. 📢 znowu limit refollow. Pewnie do jutra, albo do 1200. Jak zluzują - uzupełnię. 🥃 Dziekuję Wszystkim, wracam do istnienia w VR. Chatka rośnie🚪 zawsze otwarte.

 4. na dzień dobry śmiejący się ggukie miłego dnia wszystkim!

 5. Odkąd w Polsce mamy rząd Prawa i Sprawiedliwości, jest wielkim, ale przede wszystkim spokojnym, biało-czerwonym oceanem polskości🇵🇱 Nie ma, jak pod rządami PO - prowokacji, bicia uczestników Marszu, podpalania budek i wozów TVN. Przypadek? Nie sądzę! 😉

 6. Dzień dobry, perełki! Z tej strony wita was Chungha i zapraszam do rozmowy: - Wpadnę na dm z uroczymi kotkami. - Będzie mi bardzo mi i zapraszam na kawę. Życzę wszystkim miłego dnia/wieczoru/nocy. Odpoczywajcie!

 7. Najuczciwszym politykiem jest Pan Jarosław Kaczyński - ten człowiek to ideał polityczny i to przede wszystkim jemu można zaufać. Całe swoje życie poświęcił dla ojczyzny.

 8. Pewnej grupie bankowej SP gratuluje doradców sugerujących osobom 65+, po wygaśnięciu lokaty, inwestycje w krajowe spółki gamingowe. Widzę, że mentalność "prowizja-przede-wszystkim" nie zginęła, pomimo wydarzeń ostatnich lat.

 9. 9 lis

  ja mówiąc ja widząc wszystkim ze sprawdzian nie musze się uczyć bo wszystko umiem

 10. Nowy Sejm zaprzysiężony! Gratuluję przede wszystkim moim koleżankom o kolegom 👍🙂👍