1. Przemówienie w roli Marszałka-Seniora jest po prostu ideologiczne, głupie i niepotrzebne a przede wszystkim prowokacyjne. To ma być jednoczenie...?

 2. Słuchajcie skończyłam twarz, jeszcze jakieś 10 dni pracy przede mną i będzie gotowe, stay tuned

  Pokaż ten wątek
 3. Nowy Sejm zaprzysiężony! Gratuluję przede wszystkim moim koleżankom o kolegom 👍🙂👍

 4. Wszystkim uczestniczącym w marszu 11.11 we Wrocławiu DZIĘKUJĘ ❤️ Dziękuję kibicom WKS, działaczom ONRu, RN, LOS, przyjaciołom za wspólną pomoc w organizacji marszu! Mimo niebywałego skandalu i nienawiści że strony magistratu pokazaliśmy charakter! ŻEBY POLSKA BYLA POLSKĄ

 5. O godzinie 12 przestaję pełnić służbę Posła Rzeczypospolitej to był honor i obowiązek obywatela Rzeczypospolitej z pełną pokorą wypełniany. Dziękuje wszystkim którym zawdzięczam sprawność wypełniania mandatu.

 6. Wszystkim Organizatorom i Uczestnikom dzisiejszych obchodów 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, które odbyły się w tak wielu miastach i miejscowościach w całej Polsce, ogromnie dziękuję za trud i zaangażowanie. Niech żyje Niepodległa Rzeczpospolita!

 7. 9 lis

  ja mówiąc ja widząc wszystkim ze sprawdzian nie musze się uczyć bo wszystko umiem

 8. Najuczciwszym politykiem jest Pan Jarosław Kaczyński - ten człowiek to ideał polityczny i to przede wszystkim jemu można zaufać. Całe swoje życie poświęcił dla ojczyzny.

 9. Czemu we wszystkim musze wyglądać uroczo

 10. 10 lis

  Wszystkim kłamcom smoleńskim przypominam, że mają dziś miesięcznicę.

 11. autobus przede mną z 127, przesada