nowoczesna łazienka

Nikt z nas nie lubi, jak woda z wanny chlapie na wszystkie strony łazienki. Kabiny prysznicowe zwykle nie stwarzają takiego problemu, ponieważ obudowane są szklanymi ściankami, które zabezpieczają przed rozlewaniem wody. Nie każdy jednak ma w łazience prysznic i nie każdy zamieniłby wannę na kabinę.nowoczesna łazienka – galeria

Co więc zrobić w takiej sytuacji. Najlepiej wyposażyć swoją wannę w parawan. Najtańsze parawany, jakie możemy dostać w prawie każdym sklepie z wyposażeniem do domu, są to parawany foliowe. Niestety nie zabezpieczają one całkowicie wanny, jednak ich plusem jest to, że dostępne są w przeróżnych wzorach, które mogą ubarwić każdą łazienkę, a gdy się taki parawan zniszczy, to można go szybko wymienić na nowy. Jeśli chcemy zainwestować w nieco lepszy parawan nawannowy, który posłuży nam przynajmniej kilka lat, to musimy wybrać się do sklepu z wyposażeniem łazienkowym.

Tam znajdziemy parawany plastykowe lub ze…

Tam znajdziemy parawany plastykowe lub ze szkła, które dostępne są w różnych przedziałach cenowych, w różnych rozmiarach i wzorach. Możemy wtedy samemu zdecydować, czy chcemy zabudować całą wannę, czy tylko jej część z baterią prysznicową. Taki parawan na pewno zabezpieczy przed rozlewaniem wody i doda klasy każdej łazience.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś