1. Młody mężczyzna nawołujący do zbrodni chyba nie do końca zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji, podobnie jak i niektórzy hejtujacy m. in. na Twitterze. Dzisiaj zatrzymany przez nas 24-latek, grożący jednemu z włodarzy miasta został aresztowany!

 2. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Za niebywałe okrucieństwo, za ludobójstwo, za próbę wynarodowienia II RP, Niemcy muszą zapłacić państwu POLSKIEMU 25 bilionów dolarów, żeby więcej nie zaświtała w ich barbarzyńskich głowach agresja na tolerancyjnego sąsiada, 10 milionów Polaków zamordowali z zimną krwią.

 3. W odpowiedzi do

  Nie wykluczam, że to byli faktycznie narodowcy bo ludzi piszących agresywne rzeczy nigdzie nie brak ale po prostu zaciekawiło mnie na jakich przykładach się oparłeś żeby pozwolić sobie na takie ogólne i przykre sformułowanie

 4. zastanawiam się czy nie iść na film z koncertów z seulu i nw chciałby może ktoś mi opowiedzieć jak to wyglądało, gdy pierwszy film był wypuszczony? w sensie jak się ludzie zachowywaliXD o Poznań mi chodzi

 5. HELP moja waga zatrzymała się od ponad miesiąca ciągle waze 54kg i ani trochę nie rusza (robiłam skoki kalorii), jem jeden posiłek dziennie tak do 500 kcal, mój metabolizm działa dobrze i nic pomóżcie mi bo jestem w rozpaczy :c

 6. W odpowiedzi do

  Panie Ministrze hejt jest z obu stron i to się zgadza, Wczoraj przeglądając dokładnie Twittera policzyłem że 10 wpisów hitlerowskich było z prawej strony dwa były z lewej strony, procentowo. W dodatku spisy waszych zwolenników nie da się nawet zacytować.

 7. Chiny w 2018 roku pozostały największym importerem ropy naftowej i gazu na świecie Import ropy do Chin w 2018 r. wzrósł o 10,1 procent r/r do rekordowych 461,9 mln ton, czyli 9,24 mln baryłek dziennie

 8. Operator sieci przesyłowej TenneT i deweloper farm wiatrowych Vattenfall podpisali umowy na przyłączenie morskich elektrowni wiatrowych o mocy 700 MW u wybrzeży Holandii.

 9. Wraz z końcem 2018 roku liczba kilometrów pokonanych przez elektryczne autobusy marki Solaris przekroczyła 10 milionów. a łączna liczba zamówionych przez klientów i dostarczonych na rynek pojazdów elektrycznych sięgnęła ok. 400.

 10. znów pobudzony. Niedługo sam siebie zamknie. Bo to znany "Miłośnik mowy pojednania i właśnie miłości". Jak to leciało? ... A przy okazji może trochę tego wzmożenia przełoży na rozliczenie ?

 11. dziś są moje urodziny i pierwszą wiadomość jaką dostaje, jest wiadomość od taty, nie daje rady 😭😭😭😭😭