1. Dzisiaj, o godz. 18:00, odbędzie się z udziałem premiera i członków Rady Ministrów.

 2. Rozmowa Prezydenta i Kanclerz Niemiec Angeli Merkel dotyczy . bezpieczeństwa europejskiego, w tym sytuacji na Ukrainie, polityki wobec Rosji, szczytu NATO, bezp. energetycznego, a także współpracy w ramach Trójkąta Weimarskiego.

 3. 32 / Jak to z intelektualnymi debatami w lewicowym gronie przesuwamy się w coraz większe opary absurdu: Skworz postawił pytanie czy należy „ukarać dziennikarzy”, skoro - jak ustalili - są winni mowy nienawiści. Milewicz na serio podjęła pytanie i rozważa czy karać czy nie karać

  Pokaż ten wątek
 4. Już jutro wielkie święto widzów Onet! , poczas której poznacie naszych prowadzących oraz nowe programy. Przygrywać będzie nam ❤️ Posłuchajcie ich w ▶️

 5. groupie muna bago ma-choke. 😂😂😂

 6. W odpowiedzi do

  POprzez agentury i wpływ na zdegenerowane POstkomunistyczne sądownictwo w Polsce Niemcy sprawowali nadwadzę nad Narodem, gospodarką i pozostałymi działami władzy państwowej w Polsce. Taka wyższościowa permanentna uzurpacja. I niepojęta bezczelność. Teraz grozi im utrata kontroli.

 7. W odpowiedzi do

  Czym będzie się chwalił Morawiecki? Stał przy pani Kanclerz jak fircyk kłamiacy i niedouczony

 8. dzisiaj trochę taki cheat day ale w sumie teraz jadę na siłownię, więc może trochę spalę te zjedzone kalorie 😅😅

 9. W odpowiedzi do

  ahhh my eunkwangiee,

 10. Grzegorz - Czterech Opowieść o przekształceniu prawie 25tyś. aparatu represji, czyli SB w niewielki UOP. Grzegorz Chlasta określa ich jako pacyfistów, poetów, anarchistów. Bo tacy byli B. Sienkiewicz, W. Brochwicz, P. Niemczyk i K. Miodowicz.