1. Dotarłem do podsłuchu ze sztabu Tuska😎. Nie spodziewałem się, że za tym wszystkim stoi NOWAK! 🤣 Posłuchajcie. Podajcie.

 2. 19 sty

  Dziś kończę 51 lat. I choć wiele przez ten czas się wydarzyło, niczego nie żałuję! 🙂 Swoje życie poświęciłem Ojczyźnie i rodzinie. To dla mnie najwyższe wartości. Dziś gorąco chcę podziękować wszystkim, z którymi spotkał mnie los. Całe moje doświadczenia to Wy! Dziękuję!

 3. Łukasz Zamęcki, ekspert od podstawy programowej WOS w latach 2016-19, zwraca uwagę, że HIT odetnie ucznia od podstaw wiedzy prawnej, wychowa to człowieka czującego się niepewnie w stosunku do swojego państwa i straci on umiejętności praktyczne, takie jak pisanie dokumentów.

 4. Czwartkowe dzień dobry wszystkim Udanego dnia życzę 🙂☕🍀🎧

 5. 19 sty

  zazdroszczę wszystkim którzy beda mogli tam być

 6. To niesamowite ❤️ Dziękuje wszystkim. Dziękuję przede wszystkim za to, że historia nielegalnej inwigilacji PEGASUSEM może docierać do coraz większego grona osób. Będę o tym pisać i mówić. Do skutku .

 7. GRA W KOLORY - kolejny finał! Tym razem ekipa z Płocka wraz z mieszkańcami powiatu zabrała artykuły plastyczne i gry planszowe, które pomogą w prowadzeniu terapii w Poradni Zdrowia Psychicznego w Płocku. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie 💛

 8. 16 sty

  16.01.2022 r. - Syria. Nie odwracajcie wzroku! To obóz dla syryjskich uchodźców w prowincji Idlib, o którym wielokrotnie pisałem. Zapomniany przede wszystkim przez ludzi... Obóz prawdziwych uchodźców - nie tych farbowanych od przemytników i Łukaszenki.