1. Oto,co prawdziwy kibic jest w stanie zrobić dla swojej drużyny 😂😂😂

 2. 8 lipca o 20.10 w TVP 1 film "Wołyń" pozycja obowiązkowa dla każdego, "nie o zemstę, ale o pamięć wołają ofiary"

 3. 90' Niestety, przegrywamy pierwszy mecz na Jedynego gola dla reprezentacji Polski strzelił ⚽ 1:2

 4. 19 cze

  Dobra zmiana mierzy się z prawdą, wypowiedzianą przez Fundusze UE - nie dość, że cięte o ponad 100 mld zł w stosunku do mej propozycji dla Polski z r. 2011 - mogą być zamrożone, jeśli kraj niszczy rządy prawa. Wiedzą, że grzeszą i uciekają w kłamstwa swym obyczajem!

 5. W 1980 mój tata kupił książkę "Lenin i dzieci". Przez lata nie pozwolił jej wyrzucić, uznając tę pozycję za wzorcowy przykład propagandy - szczególnie ohydnej, bo kierowanej do dzieci. Tak mi się przypomniało w związku z ulotkami kampanii "Dobry start" rozdawanymi w szkołach.

 6. WAKACJE to jeden z gorszych okresów dla ZWIERZĄT - Z A P A M I Ę T A J ! ! ! Jak możecie UDOSTĘPNIJCIE 👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

 7. lubie puszczać muzyke w domu na fulla jak nikogo nie ma i dawać koncerty dla moich fanów dziekuje,ze jestescie kocham was chicago tonight

 8. nom oliwucha slaba klucha sb poddala urokowi uzytkownika@wonpilek i dzisiaj dnia 20.06.18 daje go na najwyzszego maina kochanego ;pp pozdr dla dziewczyn ktore mn szantazowaly nim 👍👍 nom kocham go i obiecuje ze bd najlepszą stanerka wonpiluchy na tym portalu dzienkuje za uwage

 9. dla@ Droomer_NL która sprawia, że świat jest odrobinę lepszy

  Pokaż ten wątek
 10. Radni Rzeszowa przegłosowali darmowe przejazdy autobusami komunikacji miejskiej dla studentów spoza Polski. Prawo do darmowych przejazdów będzie przysługiwało około 2 tys. zagranicznych studentów, głównie z Ukrainy, Turcji czy Indii. A co z polskimi studentami?!

 11. Zamroziłem Raport WSI, Reformę Kasty i Ustawę degradacyjną dla zbrodniarzy w generalskich mundurach - i co mi zrobicie?