1. macie do wyboru 2015 2016 2017 2018 ktory rok byl dla WAS najlepszy?

  2. Przypominam garbatym nosom, którzy cyklicznie wchodzą na WiSLACKiE konta, że na R22 nigdy nie zgaśnie światło i kolejne derby będą dla was porażka Zyjemy zgodnie z zasadą że ZAWSZE NAD WAMi...i...w Krakowie TYLKO WiSŁA.

  3. Uwaga, Leopardy A. Macierewicz przerzucił pod Warszawę, gdzie nie ma dla nich garaży, ani warsztatów, ani narzędzi do obsługi. Teraz na zimę wojsko kupuje ... dla nich namioty.

  4. mam tyle pomyslow na prezent rocznicowy/swiateczny dla mojego chlopaka.. teraz tylko musze go znalesc

  5. jestes dla mnie najwazniejszy, nie wyobrazasz sobie jak wiele ci zawdzieczam

  6. Zastan. się,czy po zmianie władzy będzie można odwiedzić o 6ej rano b.premiera zawieźć go do Szczecina i tam postawić mu zarzut przest.urzędnicz. polegającego na nieuzasadn.zwleka- niu z odwołaniem Z.Ziobro mimo jego oczyw. szkodliwej dla kraju i obywateli działaln.?

  7. Grzegorz Lato został uhonorowany przez PZPN za wybitne osiągnięcia i zasługi dla polskiej piłki. 👏 WIDEO 👉 

  8. Niech mi się tu zgłoszą wszyscy stanerzy DAY6 Bo chcę was mieć w jednej liście zdjęcia dla uwagi XD

  9. siema wygralismy se jakiegos scrima ale druga gre bo pierwsza nie bo zintowalam se wiec nie wstawie pozdro dla bo pewnie mysli ze ja slaba ale ja mialam lagi na tej pierwszej grze ok pa

  10. Pedofilia jest problemem strukturalnym Kościoła, z którym należy walczyć w sposób systemowy. Przypadek księdza nie jest pierwszym i ostatnim. Nie podejmowanie działań i brak publicznego napiętnowania takich przypadków oznacza aprobatę dla takich zwyrodnialców.

  11. Piłka nożna dla kibiców. Fot.