„Mechanizmy” wanny z hydromasażem

Wanny z hydromasażem dostępne są w opcji z jednym z 3 rodzajów masażu: masażem wodnym, masażem powietrznym lub masażem wodno-powietrznym. Rodzaj masażu determinuje nie tylko to, jak wyglądać będzie taki domowy hydromasaż, ale także to, jak wyglądać będzie sama wanna. Oto, jakie” mechanizmy” możemy spotkać w wannie z hydromasażem.Wanny z hydromasażem niezależnie od…

Wanny z hydromasażem niezależnie od modelu i rodzaju oferowanego masażu wyposażone są w dysze, którymi do wanny dostają się albo strumienie wody, albo pęcherzyki powietrza. W przypadku wanny z hydromasażem wodnym dysze te zlokalizowane są na jej ściankach, w tym także na oparciu oraz w podłodze. Wodę do wanny wtłacza zaś przez dysze specjalna pompa umieszczona pod wanną, albo nawet w zupełnie innym pomieszczeniu. Obieg wody jest zamknięty. Powietrze do wanny z hydromasażem powietrznym dostaje się z kolei dzięki specjalnej dmuchawie lub kompresorowi i rozpylane jest w wodzie przez układ rurek i dysz, przy czym dysze umieszczone są jedynie w dnie.

Są też takie urządzenia z masażem powietrznym, które wyposażone są w podwójne dno. Wtedy na dnie nie ma dysz. Jest jedynie duża liczba małych otworów. Jeśli postawimy na hydromasaż wodno-powietrzny, wanna będzie zaopatrzona zarówno w” mechanizmy” masażu wodnego, jak i powietrznego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś