Meble do łazienki w stylu retro

Dla spoglądających z utęsknieniem w przeszłość producenci wyposażenia do łazienek stworzyli różne kolekcje nawiązujące do stylu retro – eleganckiego i bardzo modnego. Retro meble do łazienek nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Retro to przede wszystkim nostalgiczny powrót do czasów, które minęły( i nie powrócą ).Próbująca ocalić chociaż to wspomnienie, obok współczesnych…

Próbująca ocalić chociaż to wspomnienie, obok współczesnych rozwiązań, można dostrzec w sklepach elementy jakby nie z tej epoki. W styl retro wpisują się też dostępne na rynku meble łazienkowe. I może zabrzmi to nieco paradoksalnie, ale właśnie te z pozoru stare i nie do końca przystające do współczesnej rzeczywistości elementy robią dziś prawdziwą furorę w świecie mody. Trend dotarł również do branży meblarskiej.

Jak rozpoznać meble do łazienki w stylu retro. Bardzo charakterystycznym elementem są na przykład fantazyjne nogi, które zdobią meble do łazienek. Nie są to bowiem nogi w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Te w stylu retro nie są proste, ale wygięte w ciekawy sposób. Dodatkowo, zdarza się, że pokrywają je zdobienia( np. ornamenty ).

Meble do łazienki w stylu retro – galeria

Meble do łazienek w tej tonacji stylistycznej, a zwłaszcza bajeczne toaletki z lustrami albo komody, mają przeważnie dużo szuflad. Pozwala to na uporządkowanie wszystkich łazienkowych akcesoriów i zachowanie porządku. Meble łazienkowe w starodawnym stylu sprawią, że to pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru. A powrót sentymentalny w stare dobre czasy podczas kąpieli, to bardzo dobry pomysł na wieczorny relaks.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiadomości z branży

Wideo na dziś