1. To był dobry wtorek. A za tydzień TSUE zdemoluje całą PIS - owską antyreformę wymiaru sprawiedliwości - KRS i obie, nowe izby Sądu Najwyższego. Demokraci, w górę serca, jeszcze będzie przepięknie, a przede wszystkim normalnie.😉💪🇵🇱

 2. Słuchałem kilku minut wystąpienia nowego Marszałka Senatu. Coś niesamowitego usłyszeć, że po 4 latach partyjnego bełkotu i propagandowej mowy-trawy można mówić do ludzi ze spokojem, ale przede wszystkim po ludzku.

 3. Najuczciwszym politykiem jest Pan Jarosław Kaczyński - ten człowiek to ideał polityczny i to przede wszystkim jemu można zaufać. Całe swoje życie poświęcił dla ojczyzny.

 4. [RANDOM] TXT w Idol Room powiedzieli, że Jin często kupuje im pizzę oraz że wszyscy sunbaenimowie często ich komplementują oraz wspierają we wszystkim co robią. cr. Miyo @ Bangtan Boys Poland

 5. W odpowiedzi do

  No to teraz wyjaśnij nam tu wszystkim ładnie, co tu jest antysemickiego? Czy według ciebie nad Wisłą leży Izrael??? A może uważasz, że Izrael powinien decydować, jakie ustawy powinny być poddawane głosowaniu w Polsce???

 6. „Bez wiary w siebie nie można być silnym.” Dobranoc wszystkim🍂pa🌙

 7. Huraaaaaaaaa !!!! Mamy to !!!!!! 💪💪💪 Senat jest nasz-dziękuje wszystkim senatorom,KO,SLD,PSL-Kukiz i senatorom niezależnym.

 8. Imagine nie lubić makaronu Makaron to żarcie królowych Nakazuję wszystkim lubić makaron

 9. 💔 💔 Gdzie małżeństwo Taehyunga i Jungkooka zaczyna się rozpadać od środka, więc wspólnie decydują się na terapie, dzięki której krok za kroczkiem powrócą do dawnej miłości — Nawet jeśli po wszystkim weźmiemy rozwód to wiedz, że... Byłeś moim wszystkim Ggukie

  Pokaż ten wątek
 10. Słucham po raz kolejny i po raz kolejny marzyłbym o takim prezydencie. Trzeba pójść na całość i wystawić kandydata lepszego od we wszystkim - większa klasa, prezencja, wiedza, obycie, znajomość języków, doświadczenie i realna pozycja międzynarodowa.

 11. dobranoc wszystkim!!! wyspijcie sie