1. armys wiedząc, że kiedy tylko bighit się o wszystkim dowie dzień dobry tvn będzie miał malutkie problemy

 2. Tym wszystkim IDIOTOM w kraju i zagranicą którzy narzekają,że "Polacy uratowali za mało Żydów". I żeby UZMYSŁOWIĆ wam grozę sytuacji,codziennego życia z KARĄ ŚMIERCI nad głową,tysięcy Polaków ukrywających w schowkach za ścianą Żydów,ordynuję proste ćwiczenie 😃1/2

 3. Wszystkim dobrego dnia ❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️

 4. 27 sty

  DZIĘKI WSZYSTKIM ZA PRÓBĘ ODBUDOWANIA KONTA💪😃👍

 5. .: Za pieniądze, które wydamy na zakup można by było zapewnić emeryturę minimalną w wysokości 1600 zł wszystkim emerytom czy też wybudować 75 tys. mieszkań. Na to niestety środków w budżecie brakuje.

 6. 26 sty

  W dążeniu do ideału... Miej zawsze doskonały makijaż, idealną fryzurę, dokładnie wysprzątany pokój, najlepsze notatki, oceny i tak dalej. W ogóle staraj się być najlepsza we wszystkim, co robisz. Kontrola nad sobą pomoże Ci to osiągnąć.

 7. Kiedy poznajesz bogatą panienkę, miłość od pierwszego wejrzenia, spędzasz z nią piękne chwile, rysujesz ją nago, obiecujesz że nauczysz ja jeździć na koniu po męsku, a ona po wszystkim nie wpuszcza cie na drzwi.

  Pokaż ten wątek
 8. & & & & # MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM. & Usmiechajcie się dużo i & ubierzcie sie ciepło. &

 9. Dzień dobry wszystkim! 😀 by Igor Myszkiewicz

 10. Życzę wam wszystkim miłego dnia pełnego uśmiechu 😀 Mam nadzieję, że będzie udany po tak pełnym emocji poranku 🌼 Pamiętajcie, że was kocham 💜